28 تیر 1403 - 1:24

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

آغاز به کار سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و پله برقی

به گزارش پول نیوز، سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها و قطعات از امروز ۱۸ تا ۲۱ تیرماه توسط اتاق تعاون ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها و قطعات در فضایی بالغ بر ۲۶ هزار متر مربع توسط اتاق تعاون ایران با حضور محمدمهدی برادران، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و با شرکت بیش از ۱۳۵ شرکت داخلی و خارجی از جمله آلمان، ایتالیا، ترکیه، چین و… آغاز شد.

حضور هیات‌های تجاری از کشور ترکیه، الجزایر، عراق، افغانستان، پاکستان، اقلیم کردستان و عمان و برگزاری نشست‌های B۲B بین این هیات‌ها و مشارکت‌کنندگان نمایشگاه از مهم‌ترین برنامه‌های این نمایشگاه است.

شرکت‌های حاضر در این رخداد نمایشگاهی آخرین دستاوردهای خود را در قالب گروه‌های کالایی آسانسور، پله برقی، بالابر و نقاله، جرثقیل و بالابرهای زنجیری، جک، لیفتراک و سایر لیفت‌ها، پیاده روی متحرک، هوشمندسازی و فناوری‌های نوین در صنایع وابسته به بالابرها و نقاله‌ها و سایر گروه‌های مرتبط در معرض نمایش خواهند گذاشت.

شرکت‌های داخلی و خارجی فعال و شرکت‌های تولیدکننده آسانسور و تجهیزات وابسته، به همراه شرکت‌های خدماتی و مشاوره‌ای، فرصت دارند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و با بازدیدکنندگان و خریداران بین‌المللی در ارتباط باشند.

همچنین بخوانید  نمایشگاه برای روایتگری فرهنگ مقاومت ساخته شد

علاوه بر شرکت‌های صنعتی، نمایندگان دولتی و نهادهای مربوط به صنعت آسانسور نیز در این نمایشگاه حضور دارند و به منظور حمایت از توسعه صنعت آسانسور و حل مشکلات مرتبط با آن، با شرکت‌ها و خریداران در ارتباط هستند. نمایشگاه بین‌المللی آسانسور در ایران، به عنوان یک رویداد بزرگ صنعتی، فرصتی عالی برای آشنایی با آخرین دستاوردها و تحولات در زمینه آسانسور و تجهیزات وابسته آن، برقراری تعامل با افراد و شرکت‌های مرتبط با این صنعت و برقراری تعاملات تجاری بازار جهانی است.

زمان بازدید از این نمایشگاه ۸ صبح تا ۳ عصر ۱۸ تا ۲۱ تیرماه است و علاقه‌مندان می‌توانند از آخرین فنّاوری‌های این صنعت بازدید کنند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

-بورس
62421743
همچنین بخوانید
آخرین اخبار