28 تیر 1403 - 5:21

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

کشف سلاح در مرزهای سیستان و بلوچستان

سردار رضا شجاعی بیان کرد: مرزبانان سیستان و بلوچستان با کار اطلاعاتی و تجزیه و تحلیل اخبار واصله از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود یک باند قاچاقچی مواد مخدر و سلاح و مهمات، به کشور آگاه شده و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش پول نیوز، سردار رضا شجاعی بیان کرد: مرزبانان سیستان و بلوچستان با کار اطلاعاتی و تجزیه و تحلیل اخبار واصله از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود یک باند قاچاقچی مواد مخدر و سلاح و مهمات، به کشور آگاه شده و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده مرزبانی استان افزود: مرزداران غیور شمال استان ما با پایش‌های دقیق و بررسی تحرکات منطقه موفق شدند محل تردد قاچاقچیان را شناسایی و بلافاصله جهت انسداد اعزام و با اجرای عملیات برنامه ریزی شده موجب غافلگیری قاچاقچیان و توقیف و دستگیری آنان شدند.

سردارشجاعی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه بیان کرد: ماموران در بازرسی دقیق از منطقه ضمن توقیف یک دستگاه خودرو، مقدار ۶۵ کیلوگرم انواع مواد افیونی شامل: مقدار ۵۰ کیلوگرم تریاک، ۱۰ کیلوگرم مرفین، ۵ کیلوگرم شیشه، تعداد ۱۳ قضبه سلاح کمرشکن، یک قبضه سلاح ام ۴ و تعداد ۱۰ فشنگ مربوطه، را کشف کردند.

همچنین بخوانید  کشف سلاح و تجهیزات نظامی از یک منزل مسکونی

 

این مقام ارشد مرزبانی با اشاره به عزم جدی مرزبانان استان سیستان و بلوچستان برای مقابله با مخلان امنیت در نوار مرز افزود: امروزه مرزبانان و مرزنشینان استان بیش از همیشه در کنار هم برای حفظ و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران درمرزهای شرق کشور تلاش می‌کنند و با هرگونه اعمال خرابکارانه در نوار مرزی قاطعانه برخورد خواهند کرد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

2060998_136
+ساختمان+مسکن+شهر+تهران
همچنین بخوانید
آخرین اخبار