2 مرداد 1403 - 19:14

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

نخستین جشنواره مدیریت دانش در شرکت فولاد آلیاژی ایران برگزار شد

ثبت و به‌کارگیری دانش، از مهم‌ترین عوامل موفقیت فرایندها و پروژه‌های شرکت فولاد آلیاژی ایران است.

به گزارش پول نیوز، به گزارش پول نیوز، عباس استادی مدیر منابع انسانی و امور اداری این شرکت در نخستین جشنواره مدیریت دانش شرکت فولاد آلیاژی ایران بر این موضوع تأکید کرد که ثبت دانش، یکی از عوامل رشد تولید و بهره وری در این شرکت است. عباس استادی با اشاره به این که سامانه مدیریت دانش شرکت فولاد آلیاژی ایران از سال ۱۴۰۰ راه‌اندازی شد، گفت: ثبت دانش (مهارت و تجربه) که در این سه سال در شرکت فولاد آلیاژی ایران انجام شده است، یکی از عوامل تأثیرگذار در ثبت ۱۷ رکورد، رشد ۱۲ درصدی تولید و افزایش ۲۰ درصدی فروش در سال ۱۴۰۲ بوده است.

در ادامه این مراسم رضا میدانی، رئیس آموزش و توسعه منابع انسانی نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه مدیریت دانش در این شرکت از سال ۱۳۹۳ تاکنون ارائه داد. در پایان نیز از مشمولین تندیس مدیریت دانش، نویسندگان برترین‌ دانش ها و برترین‌ دانشکاران هر سال تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است، تا کنون 1047 دانش در این سامانه به ثبت رسیده که از این بین، تعداد 293 دانش تأیید و اشتراک‌گذاری شده‌است. همچنین تا به حال در این سامانه از تعداد 83 سؤال ثبت و تأیید شده، به 53 مورد از آنها پاسخ داده شده است.

تعداد 115 مقاله چاپ شده در نشریات و کنفرانس ها، 84 جزوه‌ آموزشی تدوین شده و 169 دوره‌ آموزشی از دیگر فعالیت های دانشی ثبت شده توسط کاربران در سامانه‌ مدیریت دانش شرکت فولاد آلیاژی ایران است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

-بنیادی-شرکت-صنایع-مس-ایران-1-780x470
33
همچنین بخوانید
آخرین اخبار