30 تیر 1403 - 15:27

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

در بازدید نمایندگان استان کرمان در هشتمین نمایشگاه کیمیکس عنوان شد:

گهرزمین، نگینی بی نظیر در کشور است

هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته عصر روز گذشته با حضور شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین، در کرمان آغاز به کار کرد.
به گزارش پول نیوز، هشتمین نمایشگاه کیمیکس عصر روز گذشته با حضور نماینده مردم کرمان و راور، نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه و نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسوولین استانی در کرمان افتتاح شد.

به گزارش پول نیوز، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه شرکت گهرزمین، ضمن اطلاع از آخرین اقدامات این شرکت، از فعالیت ها و عملکرد مجموعه گهرزمین تقدیر و تشکر نمودند.

نمایندگان بازدیدکننده با اشاره به این مطلب که بی شک شرکت های معدنی و صنعتی سیرجان هرکدام خدمتی شایسته و بی نظیری را به مردم دیار کریمان ارائه می دهند، اذعان داشتند: شرکت گهرزمین نگینی بی نظیر و بی بدیل در کل منطقه و کشور است.

 

بیشتر بخوانید: یکه‌تازی شرکت ملی صنایع مس ایران در تولید و صادرات

اهمیت دادن شرکت گهر زمین به صنایع دستی از دیگر مواردی بود که مورد توجه نمایندگان بازدیدکننده قرار گرفت. قسمتی از غرفه شرکت گهرزمین به صنایع دستی به خصوص گلیم شیرکی پیچ سیرجان اختصاص داده شده که این مهم به عنوان سفیر صلح و دوستی توسط مسوولان کشوری به کشورهای مختلف اهدا می شود.
نمایندگان حاضر در نمایشگاه در این زمینه خاطرنشان کردند: با توجه به فرارسیدن روز صنایع دستی، آنچه که این نمایشگاه را نسبت به بقیه نمایشگاه های صنعت و معدن متمایز می کند، اقدام هنرمندانه مدیرعامل موفق و توسعه نگر گهرزمین است که در کنار برپایی این غرفه، همکاری بسیار خوبی با میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین نگاهی ویژه به صنایع دستی داشته است.”

گفتنی است این نمایشگاه که از روز گذشته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کرمان آغاز شده است، به مدت ۴ روز ادامه دارد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

 قطع برق1
4546008
همچنین بخوانید
آخرین اخبار