5 تیر 1403 - 22:07

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بیش از ۸۰ درصد دام عشایر در فصل تابستان عرضه می شود

مدیر اتحادیه تعاونی های عشایر گفت: بنابر آمار سالانه ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار راس دام توسط عشایر توزیع می شود.

به گزارش پول نیوز، بیش از ۸۰ درصد دام عشایر در فصل تابستان عرضه می شود

فضل خرم، مدیراتحادیه تعاونی های عشایر گفت: امسال در طرح تولید قراردادی ۹۴ هزار و ۵۰۰ تن جو دریافت کرده و در اختیار شبکه عشایر برای توزیع قرار دادیم؛ که این رقم بالغ بر ۲۲ تا ۲۳ هزار خانوار را تحت پوشش قرار داد.

به گفته او، بعد از تسویه با پشتیبانی امور دام از اواخر خرداد و اوایل تیر دام عشایر برنامه ریزی کرده ایم که قرارداد تولید قراردادی ۱.۵ میلیون راس دیگر در ازای ۱۵۰ هزار تن نهاده را منعقد کنیم و بر این اساس تفاهم اولیه پیش نویس برای پشتیبانی نوشتیم که اگر عمل شود، امنیت تولیدکننده و مصرف کننده تضمین می شود.

خرم ادامه داد: با اجرای طرح قراردادی ۱.۵ میلیون راس دام در تیرماه، عرضه طی ماه های آبان و آذر و دی در بازار صورت می گیرد که براساس برنامه زمان بندی تولید مجدد در ماه های بهمن و اسفند قرارداد را برای فرآیند بعدی منعقد کنیم.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی دامداران متحرک عشایر با بیان اینکه سالانه عشایر ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تن دام در بازار توزیع می کنند، گفت: در بازه زمانی تابستان حدود ۷ تا ۸ میلیون راس توسط عشایر توزیع می شود که بر این اساس ۸۰ درصد عرضه در ماه های تیر و مرداد و شهریور انجام می شود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

طرز تهیه قورمه سبزی با سبزی خشک
01
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ