2 تیر 1403 - 18:48

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

فروش اقساطی بیمه نامه خودرو برای شبکه فروش بیمه دی مهیا شد

در اولین نشست مدیرعامل بیمه دی با شبکه فروش در سال ۱۴۰۳، از قابلیت فروش اقساطی بیمه نامه خودرو در بستر وب اپلیکیشن «دِی دار» رونمایی شد.

به گزارش پول نیوز، فروش اقساطی بیمه نامه خودرو برای شبکه فروش بیمه دی مهیا شد

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بیمه دی، مدیر بیمه های خودروی این شرکت، بهره برداری از این قابلیت را در راستای حمایت از شبکه فروش و نیز تسهیل در امور خدمت رسانی به مشتریان برشمرد و گفت: امید داریم با اتکا به این قابلیت و با توجه به رقابت شدید موجود در بازار، نمایندگان بیمه دی بتوانند فروش بیمه نامه در این حوزه را با توانی دوچندان محقق کنند.

“محمد علی رجبی” افزود: این طرح از سال ۱۴۰۱ جزو برنامه عملیاتی مدیریت بیمه های خودرو قرار گرفت و بار ها مورد پایش و عملیات بهبود واقع شد و به قابلیتی دست یافت که هم اکنون در بستر سامانه فروش آنلاین «دِی دار» عرضه می شود و شبکه فروش می تواند به سهولت و حتی به وسیله تلفن همراه خود، به صدور بیمه نامه اقدام کند.

رجبی با اشاره به نیازسنجی بازار در این طرح اظهار داشت: بر اساس آمار به دست آمده ۶۶ درصد از بیمه نامه های صادر شده خودرو در سال گذشته به صورت اقساط فروخته شد که این مهم، نشان از تمایل نمایندگان و بیمه گذاران به استفاده از امکان فروش اقساطی دارد و ما سعی کردیم با این قابلیت، این نیاز جامعه هدف را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: این بستر قابلیت هایی برای مدیریت بیمه نامه ها به تفکیک شبکه فروش، بیمه گذار و بیمه شده دارد که می تواند ابزار مدیریتی و پایشی مناسب به حساب آید. همچنین نمایندگان در این سامانه بر اساس سطح عملکرد خود سهمیه ای با عنوان “سقف اعتبار مالی” دریافت می کنند.

رجبی در پایان گفت: با توجه به اینکه توسعه خرده فروشی یکی از اهداف مهم شرکت در سال جاری است، این قابلیت می تواند نیل به این مهم را با سهولت بیشتری همراه کند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1
sirjan-1000-watt
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ