28 تیر 1403 - 2:46

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

رشد فروش املاک مازاد بانک صادرات ایران در دولت سیزدهم

​بانک صادرات ایران در ادامه اقدامات خود برای عمل به قانون رفع موانع تولید رقابتپذیر و تخصیص بهینه منابع، از ابتدای دولت سیزدهم بیش از ۶۱۹ رقبه ملک مازاد فروخت.

به گزارش پول نیوز، رشد فروش املاک مازاد بانک صادرات ایران در دولت سیزدهم

به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور هدایت بهینه منابع به سمت تولید، اصلاح ساختار مالی، تخصیص بهینه منابع، فروش اموال و املاک مازاد و بازگرداندن منابع منجمد به چرخه تسهیلات و خدمت به اقتصاد کشور، با برگزاری بیش از ۲۷۸ مزایده املاک از ابتدای دولت سیزدهم بیش از ۶۱۹ رقبه ملک مازاد به ارزش ۲۲ هزار و ۹۸۵ میلیارد ریال را فروخت که نسبت به مدت مشابه ۱۱۴ درصد رشد داشته است.

بانک صادرات ایران همچنین در همکاری با ستاد تسهیل استانداری ها در تهران و سایر استان ها و وضع بخشنامه هایی به منظور تعیین تکلیف و احیای واحد های تولیدی و صنعتی، موفق به اقاله یا احیای بیش از ۷۰ واحد تولیدی در کشور شده است.

در همین راستا استفاده از ظرفیت اموال وتجهیزات اداری بانک صادرات ایران نیز برای کمک به فضا های آموزشی در مناطق محروم ادامه دارد به نحوی که این بانک طی دوره دولت سیزدهم به منظور عمل به مسئولیت های اجتماعی خود با اهدای بیش از ۳۷۰ قلم کالا واثاثیه و تجهیزات اداری، به ارزش بیش از ۱۴۲۳ میلیون ریال به مدارس مناطق محروم اقدام کرده است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار