2 مرداد 1403 - 17:31

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

همگرایی برای افزایش تولید سنگ آهن در معدن ققنوس ذوب آهن اصفهان

ماینده مردم خواف و رشتخوار اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان به عنوان یکی از مصرف کننده سنگ آهن در سنگان حضور دارد و به تدریج با حل مشکلات، تولید سنگ آهن برای تامین مواد اولیه این مجتمع بزرگ در معدن ققنوس افزایش می یابد و ما هم هرگونه همکاری لازم را انجام می دهیم.

به گزارش پول نیوز، امیر توکلی رودی، نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه تخصصی معدن و متالورژی مشهد، با توضیحات مسئولین و کارشناسان حاضر در جریان آخرین دستاوردهای این مجتمع عظیم صنعتی قرار گرفت.

وی در این بازدید گفت: پدر و مادر من هر دو بازنشسته ذوب آهن اصفهان هستند و افتخار دارم که عضو این خانواده بزرگ می باشم. ذوب آهن اصفهان به عنوان یک واحد صنعتی پیشرو، خدمات شایسته ای به صنعت کشور ارائه کرده است و امیدوارم در این منطقه بتوانیم تعامل و همکاری با این مجموعه بزرگ را توسعه بدهیم.

نماینده مردم خواف و رشتخوار اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان به عنوان یکی از مصرف کننده سنگ آهن در سنگان حضور دارد و به تدریج با حل مشکلات، تولید سنگ آهن برای تامین مواد اولیه این مجتمع بزرگ در معدن ققنوس افزایش می یابد و ما هم هرگونه همکاری لازم را انجام می دهیم.

توکلی گفت: سنگان به لحاظ صنایع استخراجی یکی از نمونه های موفق در ایران و خاورمیانه است و لذا نگاه ویژه ای به جهت صنایع استخراجی و معدنی به این منطقه وجود دارد. با سیاستگذاری مناسب می توان در راستای توسعه زنجیره فولاد کشور در این منطقه گام های موثرتری برداشت

همچنین بخوانید  حرکت شتابان قطارها بر ریل سخت ذوب آهن اصفهان

وی افزود: ناترازی انرژی  و مسئله آب و همچنین مسائل زیرساختی در حوزه های حمل از جمله مواردی است که می توان با رفع آن از طریق یک نگرش همگرا و همسو در پهنه صنعتی و معدنی سنگان نتایج بسیار خوبی گرفت.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1750485_571
 آلیاژی
همچنین بخوانید
آخرین اخبار