28 تیر 1403 - 5:52

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بهترین مناسبت برای هدایای سازمانی چیست؟ (پیشنهاد 5 مناسبت)

به گزارش پول نیوز، انتخاب یک مناسبت مناسب برای دادن هدایای سازمانی به اندازه انتخاب یک هدیه شرکتی خوب مهم است. برای اینکه بتوانید هدایای شرکتی را در ذهن مخاطبین خود ماندگار کنید، باید آن‌ها را در زمان مناسب به مخاطبان تقدیم کنید. بهترین زمان و مناسبت برای هدایای سازمانی می‌تواند بسته به شرایط، بازه سنی مخاطبان شما و موارد دیگر متفاوت باشد. در این مقاله به 5 مناسبت عالی برای تقدیم این هدایا به کارمندان و سایر افراد اشاره می‌کنیم که بد نیست از آن‌ها ایده بگیرید.

کدام مناسبت‌ها برای هدایای سازمانی مناسب‌اند؟

برای اینکه بتوانید هدایای سازمانی را در بهترین زمان و با بیشترین اثربخشی به دیگران هدیه کنید، نیاز به انتخاب یک مناسبت مناسب دارید. بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهند که انتخاب هدیه از یک طرف روی اثربخشی آن تاثیرگذار است، از یک طرف دیگر مناسبتی که آن هدیه را به دیگران تقدیم می‌کنید، مهم است. بهترین مناسبت‌ها برای هدایای سازمانی می‌توانند متفاوت باشند. از مناسبت‌های اختصاصی برای تقدیم هدایای شرکتی به کارمندان بگیرید تا مناسبت‌های عمومی مانند عید نوروز و شب یلدا.

پیشنهاد متخصصان و افراد فعال در زمینه تهیه هدایای سازمانی این است که این هدایا را برای مناسبت‌های زیر تهیه کنید. بدیهی است که برای هر مناسبت نیاز به تهیه هدایای مناسب همان آن است که در سایت دانژه همه این هدایا با تنوع بالا موجود هستند. رقابت برای خرید هدایای شرکتی زیاد است و باید حتما به دنبال هدایای جذاب، جدید و منحصر به فرد باشید. در این صورت تاثیر هدیه شما در ذهن مخاطب ماندگارتر خواهد بود. از جمله مناسبت‌های مهم و موثر برای انتخاب هدیه سازمانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. عید نوروز

عید نوروز یکی از بهترین مناسبت‌ها برای هدیه سازمانی است. به دلیل رقابتی که میان برندهای مختلف برای هدیه دادن در عید نوروز وجود دارد، پیشنهاد می‌شود که حتما برای این زمان هدیه مناسب در نظر بگیرید. هدایای روتین مانند سررسید، خودکار تبلیغاتی و … به عنوان هدیه عید نوروز توسط برندهای مختلف استفاده می‌شوند. با این حال اگر می‌خواهید در این رقابت پیروز باشید، باید حتما هدایای جدید را انتخاب کنید. در این صورت در ذهن مخاطبان ماندگار خواهید بود.

  1. روز مرد

روز مرد یکی از بهترین مناسبت‌ها برای تقدیم هدایا به کارمندان آقا است. اگر بخش عمده‌ای از کارمندان شما را آقا تشکیل می‌دهند و یا تا به حال برای خانم‌ها در روز زن نیز هدیه خریداری کرده‌اید، می‌توانید برای روز مرد یک هدیه سازمانی مناسب را انتخاب نمایید. هدایای مردانه برای هدیه سازمانی در این ایام بسیار مناسب هستند. جاسوئیچی، خودکارهای تبلیغاتی مردانه، دستبندهای چرم و طلا و … از جمله هدایای مناسب برای روز مرد هستند که هر کدام مزایای خاص خودشان را دارند.

  1. روز زن

یکی از بهترین مناسبت‌ها برای هدیه دادن به خانم‌های کارمند در اداره و شرکت، روز زن است. برای قدردانی از بانوان پرتلاش شرکت خودتان، می‌توانید در روز زن به آن‌ها هدیه بدهید. هدایای روز زن در شرکت‌ها و اداره‌هایی که زنان بخش عمده‌ای از کارها را انجام می‌دهند، بسیار مناسب هستند. شما نیز می‌توانید در این ایام بهترین هدایا را به زنان تقدیم کرده و آن‌ها را خوشحال کنید. به دلیل تاثیری که هدیه سازمانی در روز زن در کارمندان می‌گذارد، پیشنهاد می‌شود که حتما آن را جدی بگیرید.

  1. شب یلدا

در شب یلدا دادن هدیه تبلیغاتی و شرکتی می‌تواند یک راه حل موثر برای برندینگ و کسب درآمد باشد. مانند عید نوروز، بسیاری از برندها شب یلدا را نیز به عنوان یک زمان مناسب برای تقدیم هدایای شرکتی و سازمانی می‌شناسند. پس این بدین معناست که رقابت برای هدیه دادن در این زمان زیاد است. با خرید هدایای شیک و خاص می‌توانید در ذهن مخاطبین خود ماندگار بمانید. هدایای شب یلدا معمولا بسیار خاص هستند و از نظر جنسیتی تفاوتی با یکدیگر ندارند. پس می‌توانید آن‌ها را بخرید و از تاثیر آن‌ها شگفت زده شوید.

  1. روز کارمند

روز کارمند یکی از بهترین زمان‌ها برای قدردانی از زحمات و تلاش‌های کارمندان است. برای اینکه بتوانید از کارمندان خودتان تشکر کنید و راندمان کاری آن‌ها را در شرکت افزایش دهید، می‌توانید روز کارمند را به عنوان یک مناسبت برای خرید این هدایا انتخاب کنید. هدایای سازمانی که برای روز کارمند انتخاب می‌شوند، می‌توانند تفکیک جنسیتی گردند. به طوری که برای کارمندان خانم یک نوع هدیه و برای کارمندان آقا یک نوع هدیه دیگر خریداری کنید.

سخن پایانی

با توجه به اهمیت انتخاب مناسبت مناسب برای دادن هدایای سازمانی، در این مقاله به 5 مناسبت پیشنهادی برای خرید این هدایا اشاره کردیم. هر یک از این مناسبت‌ها می‌توانند برای تقدیم هدایا مناسب باشند؛ اما دقت کنید که باید اولویت خود را روی مناسبت‌های پررقابت مانند عید نوروز و شب یلدا بگذارید. اگر باز هم بودجه کافی داشتید، می‌توانید هدایای دیگری را برای روز زن، مرد و یا کارمند خریداری کنید و با هدیه دادن آن‌ها به کارمندان خودتان شاهد افزایش صمیمیت در محیط کاری باشید.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

images_1720946911_669390df4e526
images_1720938924_669371ace76a5
همچنین بخوانید
آخرین اخبار