30 تیر 1403 - 16:24

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تودیع و معارفه تعدادی از مدیران شعب استان تهران برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیران شعب پانزده آبان،تجارت،آزادی ،شمیران و نمایشگاه در مراسم جداگانه با حضور معاونین مدیر عامل، مدیرکل هماهنگی امور استانها وشعب ، مدیرکل بیمه های مسئولیت ، مدیرکل امور ایثارگران ، مدیرکل دفتر مدیرعامل و مدیرکل استان تهران در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۳/۳۰برگزار گردید.

به گزارش پول نیوز، به گزارش پول نیوز، در این مراسم ضمن تکریم و تقدیر از زحمات مدیران پیشین شعب مذکور، مدیران جدید معرفی شدند.
امیررضا نعمت اللهی معاون حقوقی و هماهنگی امور استانها شعب و نمایندگیها طی سخنانی از مدیران جدید شعب درخواست کرد ضمن توجه به راهبردها و سیاستهای پنج گانه اخیر شرکت نسبت به افزایش سهم بازار، ایجاد مانده عملیات مثبت و توجه به انسجام کارکنان و نمایندگان که از اهداف اصلی تعیین شده مدیرعامل می‌باشد، اقدام نمایند.

مهدی متقی پور سرپرست معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع نیز با اشاره به لزوم ایجاد انگیزه در همکاران و فراهم نمودن همدلی میان آنها ، تاکید کرد: عملکرد شعب و مدیران آن به صورت دوره ای مورد بررسی خواهد گرفت .

سید میثم حسینی لر معاون محترم برنامه ریزی و نوآوری با اشاره به نهایی شدن برنامه معاونت‌ها اشاره داشت: امور شرکت طی برنامه های تبیین شده پیش خواهد رفت و براساس راهبرد مدیرعامل سیاست گذاری در ستاد صورت می پذیرد و انتظار می‌رود شعب برنامه و سیاست های شرکت را اجرا نمایند.
شایان ذکر است در این مراسم مدیران جدید نقطه نظرات و برنامه های خود را برای نیل به اهداف سازمانی مطرح کردند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

 ساختمان
-تامین-اجتماعی-1-400x379
همچنین بخوانید
آخرین اخبار