5 تیر 1403 - 22:46

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

پرداخت ۲ هزار تومان پاداش صرفه جویی به ازای هر کیلووات به مشترکان برق

مدیرعامل شرکت توانیر گفت: در طرح پاداش مدیریت مصرف در نظر گرفته شده به ازای هر کیلووات صرفه جویی تا ۲ هزار تومان به مشترکان پاداش داده شود و پیش بینی می کنیم مشارکت مردم بیشتر از سال گذشته باشد.

به گزارش پول نیوز، پرداخت ۲ هزار تومان پاداش صرفه جویی به ازای هر کیلووات به مشترکان برق

مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت توانیر و سخنگوی صنعت برق گفت: تامین پایدار برق یکی از اولویت های وزارت نیرو است و ۱۸۰ برنامه عملیاتی به این منظور طراحی شده است. بخشی از این برنامه ها شامل استان سیستان و بلوچستان می شد که عمده آن ها به بهره برداری رسیده است.

او افزود: در دو سال گذشته در دولت سیزدهم طرح پاداش مدیریت مصرف را اجرا کردیم و مشترکانی که مصرف خود را نسبت به سال گذشته کاهش می دهند می توانند از این پاداش بهره مند شوند و قبض برق رایگان دریافت کنند و یا حتی بستانکار شوند. امسال علاوه بر این طرح که تا ۲ هزار تومان پاداش مصرف به مشترکان داده می شود، پیشبینی شده از جوایز ارزنده ای استفاده کنیم تا در حوزه خانگی کاهش مصرف داشته باشیم.

سخنگوی برق با اشاره به راهکار هایی برای کاهش مصرف برق گفت: کولر های گازی مصرف برق بالایی دارند و بهتر است زمانی که از یک فضا استفاده نمی کنیم کولر را خاموش کنیم یا آن را بر روی دمای آسایش ۲۴ درجه بگذاریم. در ساعات اوج مصرف از ساعت ۱۳ تا ۱۸ که بیشترین مصرف و فشار به شبکه برق وارد می شود، مشترکان با خاموش کردن وسایل برقی پرمصرف علاوه بر اینکه به تامین برق پایدار مشترکان کمک می کنند، می توانند از پاداش نیز بهره مند شوند.

این مقام مسئول گفت: سال گذشته بیش از ۴۰ درصد مشترکان در طرح پاداش مدیریت مصرف مشارکت کردند و پیشبینی می کنیم این همکاری برای امسال بیش از سال گذشته باشد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

طرز تهیه قورمه سبزی با سبزی خشک
01
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ