20 ژوئن 2024 - 22:47

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

دولت بنای معرفی نامزد ندارد!

رئیس دفتر رئیس جمهورگفت: دولت بنای معرفی نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری ندارد، شخصیت های فراوانی در دولت و خارج از دولت داریم که ظرفیت ادامه کار را دارند.

دولت بنای معرفی نامزد ندارد!به نقل ازمهر، غلامحسین اسماعیلی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه حیاط دولت در خصوص پیگیری سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور اظهار داشت: ستاد کل نیروهای مسلح اطلاعیه اولیه را داده است، بحث فنی است بنابراین زمان و کیفیت را باید آنها بگویند، تشخیص و پاسخ را هم آنها باید بدهند. نماینده ای از دولت در جلسات شرکت می کند لذا ستاد کل نیروهای مسلح موضوع را با جدیت بررسی می کند و هم از نظر زمان و ماهیت اطلاع رسانی می شود.

اسماعیلی درباره اینکه دولت نامزدی برای ریاست جمهوری معرفی می کند افزود: دولت بنای معرفی نامزد ندارد، اما کشور ما سرمایه های خوب و شخصیت های فراوانی را در دولت و خارج از دولت دارد که ظرفیت ادامه کار را دارند. گرچه برای من به عنوان یکی از نزدیک ترین افراد به شهید آیت الله رئیسی هیچکدام از آنها نمی توانند جای او را پر کنند.

 

بیشتربخوانید:حسن خمینی تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ندارد

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه دولت بنای برگزاری انتخابات را دارد، گفت: احتمال آمدن برخی دولتمردان به میدان وجود دارد چرا که در دولت های قبلی هم این گونه بوده است. اگر به ادوار انتخابات گذشته نگاه شود در بین نامزدهای انتخابات بعضی از اعضای دولت حضور داشتند. آنها از زمان کاندیداتوری به عنوان یک نامزد انتخابات شناخته می شوند.

وی در پاسخ به سوالی درباره توصیه به دولت بعدی گفت: مردم خواسته هایشان را از دولت بعدی با حضور و تجلیلی که از آرمان و اهداف رئیس جمهور شهید داشتند بیان کردند. این حضور مردم تداوم مسیر دولت آیت الله رئیسی را نشان داد، خواسته ما هم حرف مردم است بنابراین به حرف مردم توجه کنند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ