20 ژوئن 2024 - 23:29

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

همکاری تاتا استیل و نشنال گرید در توسعه کارخانه فولاد سبز

شرکت معدنی تاتا استیل از همکاری با شرکت برق نشنال گرید در راستای توسعه کارخانه فولاد سبز در ولز جنوبی خبر داد.

همکاری تاتا استیل و نشنال گرید در توسعه کارخانه فولاد سبز

به گزارش واحد خبر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، به نقل از وب سایت Solar Quarter، تاتا استیل از امضای قرارداد همکاری با شرکت نشنال گرید (شرکت برق بریتانیایی) در راستای توسعه زیرساخت های برق سایت بندر تالبوت این شرکت در ولز جنوبی به منظور تبدیل آن به کارخانه فولاد سبز خبر داد.

این همکاری امکان ساخت سیستم های جدید تولید انرژی را برای نشنال گرید فراهم می کند تا بتواند در تحقق برنامه ساخت کوره قوس الکتریکی ۳.۲ میلیون تنی تا پایان سال ۲۰۲۷ میلادی کمک کند.

تاتا استیل پس از مذاکرات گسترده با اتحادیه تجارت بریتانیا، سرمایه گذاری ۱.۲۵ میلیارد دلاری برای ساخت کوره الکتریکی بندر تالبوت را پذیرفت. این شرکت پیش بینی کرد که انجام پروژه یادشده، ۲۵۰۰ شغل طی ۱۸ ماه آینده ایجاد خواهد کرد.

حرکت به سمت تکنولوژی کوره های الکتریکی اقدام مهمی در جهت دستیابی به تولید پایدار فولاد و نیز جایگزین مناسبی برای کوره های ذغالسوز است که احتمالا این تکنولوژی جدید نیاز به حضور کارگران را نیز کاهش می دهد.

تاتا استیل (Tata Steel) شرکت فولادساز هندی است که در سال ۱۹۰۷ تأسیس شد. این شرکت یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه تاتا به شمار می آید. همچنین به عنوان یکی از متنوع ترین تولید کنندگان فولاد دارای فعالیت و حضور تجاری در سراسر جهان است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ