20 ژوئن 2024 - 21:16

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

نسیم پذیرندگان ؛ تسهیلات جدید بانک سرمایه

بانک سرمایه در راستای توسعه خدمات خود به مشتریان، طرح نسیم پذیرندگان را عملیاتی نمود.

نسیم پذیرندگان ؛ تسهیلات جدید بانک سرمایه

به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، این بانک با هدف تنوع بخشیدن در ارائه خدمات به مشتریان گرامی، خدمت جدید خود را در قالب عقد مرابحه، تحت عنوان «نسیم پذیرندگان» معرفی نموده است.

در این طرح، پرداخت تسهیلات حداکثر تا سقف ۲ میلیارد ریال برای پذیرندگان حقیقی و ۵ میلیارد ریال برای پذیرندگان حقوقی دستگاه های کارت خوان بانک سرمایه (بر اساس معدل حساب سپرده قرض الحسنه طرح نسیم سرمایه) و با نرخ ۱۵ درصد ارائه خواهد شد.

گفتنی است اشخاص حقیقی و حقوقی از این پس با افتتاح حساب قرض الحسنه طرح نسیم سرمایه نزد هریک از شعب بانک سرمایه می توانند وفق ضوابط ابلاغی از این خدمت جدید بهره مند شده و در صورت تمایل، امتیاز آن را به دیگران واگذار نمایند.

شایان ذکر است متقاضیان ارجمند می توانند علاوه بر افتتاح حساب حضوری در هر یک از شعب بانک سرمایه، از طریق اپلیکیشن سرمایه نیز به صورت غیرحضوری افتتاح حساب کرده، وجه مورد نظر خود را به حسابشان واریز نمایند و پس از گذشت حداقل سه ماه از زمان افتتاح حساب، جهت ارائه درخواست تسهیلات و اطلاع از معدل سپرده خود به یکی از شعب بانک سرمایه مراجعه نمایند.

مشتریان ارجمند جهت افتتاح حساب غیر حضوری کافی است اپلیکیشن سرمایه را از طریق وب سایت بانک سرمایه، کافه بازار و یا اسکن QR cod زیر دانلود و نصب نموده و مراحل ثبت نام و احراز هویت را انجام دهند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ