30 تیر 1403 - 17:07

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تفاهم نامه فروش اقساطی بیمه های عمر و پس انداز بین بیمه آسیا و بانک رسالت به امضا رسید

مدیرعامل بیمه آسیا و مدیرعامل بانک رسالت، تفاهم نامه فروش اقساطی بیمه های عمر و پس انداز با استفاده از تسهیلات ویژه بانکی را امضا کردند.

به گزارش پول نیوز، تفاهم نامه فروش اقساطی بیمه های عمر و پس انداز بین بیمه آسیا و بانک رسالت به امضا رسید

به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، با حضور مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا و محمد حسین حسین زاده مدیرعامل بانک رسالت، تفاهم نامه فروش اقساطی بیمه های عمر و پس انداز با استفاده از تسهیلات ویژه بانکی به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم نامه، متقاضیان بیمه عمرو پس انداز بیمه آسیا می توانند جهت خرید بیمه نامه طرح جدید عمر و پس انداز، به سامانه بانک رسالت مراجعه کنند و با درخواست وام از ۵۰۰ میلیون ریال تا سقف ۳ میلیارد ریال، از این تسهیلات جهت خرید بیمه نامه مذکور اقدام نمایند. وام دریافتی بدون بهره بوده و نیازی به ضامن و اعتبارسنجی بانکی ندارد. پرداخت اقساط وام در ۶۰ قسط و به مدت پنج سال می باشد.

بر اساس این گزارش، در این طرح بیمه ای، بیمه شدگان به مدت پنج سال تحت پوشش بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا قرار می گیرند و پس از پایان دوره، اصل پول و سود تضمین شده آن – که معادل سود بانکی تضمینی می شود – به صورت یکجا و یا به صورت مستمری مادام العمر به ذینفعان پرداخت می شود. همچنین در طول مدت بیمه نامه، چنانچه هر یک از بیمه شدگان فوت نمایند باقیمانده اقساط وام و همچنین سایر تعهدات مالی، توسط شرکت بیمه گر پرداخت می گردد.

لازم به به ذکر است، در مراسم امضای تفاهم نامه بیمه آسیا و بانک رسالت، سید مهدی صادقی و فرامرز خجیر از اعضای هیات مدیره، معاونان مدیر عامل و تنی چند از مدیران بیمه آسیا و بانک رسالت نیز حضور داشتند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

 ترخیص کالا
1
همچنین بخوانید
آخرین اخبار