28 تیر 1403 - 1:44

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

جهش عملکرد تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیجفارس از افزایش هفتدرصدی عملکرد تخلیه و بارگیری این منطقهی عظیم اقتصادی در 11ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش پول نیوز، جهش عملکرد تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

محمدرضا پیرحسینلو در تشریح این خبر بیان داشت: در سال جاری بیش از دو میلیون و ۶۰۴ هزار تن بارگیری توسط کشتی داشتیم که در مقایسه با عملکرد یک میلیون و ۷۶۵ هزارتنی مدت مشابه سال گذشته رشدی ۴۷ درصدی را نشان می دهد.

پیرحسینلو تصریح کرد: همچنین در تخلیه ی واگن ها نیز با عملکردی بالغ بر سه میلیون و ۸۹۵ هزار تن در مقایسه با عملکرد سه میلیون و ۴۸۱ هزارتنی سال گذشته، ۱۱ درصد رشد را تجربه کردیم.

وی تصریح کرد: در مجموع تناژ خروج بار از منطقه ۳۸۲ درصد و تناژ ورود بار کامیونی به منطقه نیز ۴۰۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در پایان مجموع تناژ عملکرد تخلیه و بارگیری این مجموعه در سال گذشته را بیش از ۱۲ میلیون و ۵۲ هزار تن عنوان کرد و افزود: این عملکرد در مدت مشابه سال جاری به بیش از ۱۳ میلیون رسید که رشدی هفت درصدی را نشان می دهد و امیدواریم با هم افزایی تمامی ارکان دخیل شاهد ارتقا این عملکرد در سال پیش رو نیز باشیم.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار