28 تیر 1403 - 3:08

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

آرامش و اطمینان معاملات با سکه به پرداخت ملت

با اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت میتوان معاملات پولی و مالی را بسادگی، با سرعت و آرامش انجام داد.

به گزارش پول نیوز، آرامش و  اطمینان معاملات با سکه به پرداخت ملت

در دوره ای که انجام امور بسادگی ترین روش ممکن صورت می گیرد، پیچیده کردن کار ها اشتباه بزرگی است. یکی از چالش هایی که همه روزه با آن درگیر هستیم، خدمات پولی و مالی است. اما با رویکرد هایی که در فضای مجازی و فناوری صورت می گیرد، انجام امور مالی، پولی و بانکی با سرعت بهتر و بیشتری انجام می شود و کار بجایی رسیده که این امور بسادگی هرچه بیشتر و کمترین مشکل صورت می گیرد.

تعدد روش های خدماتی

از آنجا که بانک های بسیاری در کشور فعالیت می کنند، تنوع خدمات رسانی باعث شده تا ابزار های متعددی بکار گرفته شود. واقعیت این است که افراد بدلایل گوناگون ناچار هستند با بانک های مختلفی همکاری داشته باشند. افراد با هر بنگاه اقتصادی یا شرکتی همکاری می کنند، از آن فرد انتظار دارند در بانک طرف قرارداد شرکت حساب باز کند یا بازنشستگان باید در بانک رفاه که متعلق به سازمان تامین اجتماعی است حساب باز کنند. نمونه های بسیاری وجود دارد که باعث می شود مردم ناچار باشند در بانک های مختلف حساب باز کنند و کارت های بانکی آن بانک را همراه داشته باشند.

یک کاسه کردن

اما فناوری به کمک مردم آمده و این امکان فراهم شده که بتوان با یک نرم افزار، خدمات بسیاری از بانک ها و نقل و انتقالات را انجام داد. یکی از این موارد اپلیکیشن سکه است که به همت شرکت “به پرداخت” ملت فعال شده است. به پرداخت ملت با راه اندازی این اپلیکیشن اعلام کرده دیگر نیازی به خروج از خانه یا محل کار برای کار های بانکی نیست، زیرا با نصب اپلیکیشن سکه بر روی گوشی های تلفن همراه، می توان بسیاری از امور بانکی و پرداختی را انجام داد. همچنین می توان در فروشگاه های طرف قرارداد با سکه، مبلغ مورد نظر را با تلفن همراه خود پرداخت کرد.

سکه جایگزین کیف پول

تمامی کسانی که اپلیکیشن سکه را نصب کرده اند، به این نتیجه رسیده اند که سکه جایگزین مطمئنی برای کیف پول است. چرا که اگر خرید کرده اید، اما کارت بانکی یا پول نقد برای پرداخت همراه ندارید؟ به راحتی با سرویس های جدید سکه می توان مبلغ را پرداخت کرد. همچنین پرداخت قبوض خدماتی نیز امکان پذیر است.

 

بیشتر بخوانید:

بازار های مالی در قرق به پرداخت ملت

آگاهی از قبض تلفن همراه

بیشترین فعالیت به وسیله تلفن همراه صورت می گیرد که در بسیاری موارد نسبت به آن آگاهی نداریم و نگران یک طرفه شدن سیمکارت در شرایط حساس هستیم. در حالی که با اپلیکیشن سکه می توان آن را استعلام و پرداخت کرد. همچنین برای شارژ سریع سیم کارت یا خرید بسته اینترنت می توان از ظرفیت سکه استفاده کرد.

پرداخت با NFC

مدتهاست پرداخت پول نقد حتی برای خرید مبالغ جزیی با کارت صورت می گیرد، اما برای این مهم نیاز به همراه کارت بانکی است و چنانچه کارت را فراموش کرده باشید، با چالش نداشتن پول نقد و کارت رو به رو می شود. البته دریافت روش جدید خرید از کارتخوان های فروشگاهی NFC به پرداخت ملت بدون همراه داشتن کارت صورت می گیرد. روش های جدید پرداخت شامل پرداخت با NFC و بارکد دوبعدی QR۲، امکان ذخیره سازی امن شماره کارت های بانکی، امکان اسکن بارکد روی قبوض برای پرداخت سریع تر است.

تاریخچه تراکنش ها

در بسیاری از موارد کاربران نیاز دارند بدانند چه کالایی از کجا به چه قیمتی خریداری کرده اند که برای این مهم باید به بانک مراجعه و گردش مالی بگیرند، در حالی که امکان مشاهده و بررسی تاریخچه تراکنش های انجام شده با سامانه کیف همراه سکه وجود دارد.

امتیاز گیری

به پرداخت برای کسانی که از خدمات این شرکت استفاده می کنند، جذابیت هایی ایجاد کرده به نوعی که با هر تراکنشی که در اپلیکیشن سکه انجام می شود، به افراد امتیاز تعلق می گیرد که اعداد جالبی است. با هر پرداخت ۲۰ شانس سکه، خرید شارژ معادل ۱ درصد مبلغ شارژ تا سقف ۵۰ شانس سکه، کارت به کارت ۱۰ شانس سکه، پرداخت قبض ۲۰ شانس سکه، خرید شارژ اینترنت معادل ۱ درصد مبلغ شارژ تا سقف ۵۰ شانس سکه، خرید بلیت رجا ۲۰ شانس سکه، دعوت از دوستان ۱۰۰۰ شانس سکه، تکمیل پروفایل ۱۰۰ شانس سکه، شارژ کیف پول به ازای هر ۱۰ هزار تومان ۲۰ شانس سکه تعلق می گیرد. اعدادی که نشان می دهد هر فرد با توجه به مبلغ و اموری که در اپلیکیشن سکه انجام می دهد، تا چه اندازه مورد تکریم قرار می گیرد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار