22 تیر 1403 - 13:19

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

فروش ۴۰ میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی در حراج های خرده فروشی

معاون بهرهبرداری و فروش اموال منقول سازمان جمعآوری و فروش اموال تملیکی گفت: کالاهای لوازم خانگی با پایه ۲۳ میلیارد تومان عرضه شد که فروش بیش از ۴۰ میلیارد تومانی را در پی داشته است.

به گزارش پول نیوز، فروش ۴۰ میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی در حراج های خرده فروشی

به نقل از ایرنا سعید غلامی اظهار کرد: از زمان رونمایی از سامانه حراج خرده فروشی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از خرداد ماه تا کنون بیش از ۲۶۳ مرحله حراج در ۲۵ استان کشور برگزار شده است.

 

معاون سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بیان کرد: در این حراج ها بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ قلم کالا از جمله لوازم خانگی با پایه ۲۳ میلیارد تومان عرضه شد که فروش بیش از ۴۰ میلیارد تومان را در پی داشته که با مشارکت بیش از ۳۶ هزار نفری متقاضیان برگزار شده است.

 

وی تاکید کرد: راه اندازی سامانه حراج خرده فروشی یکی از اقدامات مهم سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی است که در سال ۱۴۰۲ صورت گرفت، از مزایای این سامانه می توان به برگزار شدن آن در بستری کاملاً شفاف و رقابتی، شرکت عموم افراد جامعه (اعم از کارکنان دولت) و رایگان و کاملاً الکترونیکی بودن همه فرایندهای آن اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید: رشد ۴۶ درصدی ترانزیت کالا در بخش حمل ونقل جاده ای کشور

 

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول افزود: همچنین ایجاد رابطه مستقیم دولت و مردم (بسته معیشتی)، گذار از روش های سنتی، امکان برگزاری به صورت روزانه، استفاده کالاها توسط مصرف کننده نهایی از آثار مثبت راه اندازی این سامانه است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

63100689
4977386
همچنین بخوانید
آخرین اخبار