22 تیر 1403 - 15:40

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

وثیقه گذاری آنلاین و بدون ضامن؛ در سامانه «ست» بانک صادرات

گسترش روز افزون اینترنت در سراسر جهان باعث شده تا زندگی اکثر مردم جهان تحت تاثیر این فناوری قرار گیرد و این روزها کمتر خدماتی را میشود یافت که از این راه ارتباطی بهره نگیرد.

به گزارش پول نیوز، وثیقه گذاری آنلاین و بدون ضامن؛ در سامانه «ست» بانک صادرات

از آموزش آنلاین گرفته تا سفارش غذا و گرفتن وقت دکتر؛ همه در عرض چند ثانیه و تنها با یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت مهیا می شود. حتی این روزها دیگر برای اطلاع از اخبار نیازی به تهیه روزنامه یا روشن کردن تلویزیون در یک زمان خاص نیست و همه مردم به راحتی می توانند از طریق پیام رسان ها و یا دیگر اپلیکیشن ها، به جدیدترین خبرها دسترسی داشته باشند و درباره خبرها نظر بدهند و از نظر دیگران هم آگاه شوند. بانک ها هم از این قافله عقب نمانده اند و هروز خدمات جدیدی را بر بستر اینترنت در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

 

بانک صادرات هم که همواره درتوسعه خدمات غیرحضوری  پیشگام بوده است؛ برای سهولت مردم، خدمات زیادی را به طور آنلاین عرضه می کند. یکی از این خدمت آنلاین، سامانه «ست» این بانک است که با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت سپرده گذاری مرکزی سامانه توثیق الکترونیکی راه اندازی شده و آماده ارائه خدمات است. در سامانه ست مشتریان می توانند به طورآنلاین و بدون هیچ پیچیدگی وثیقه گذاری کنند.

 

افراد بعد از واردشدن به این سامانه می توانند دارایی های خود مانند بیمه های عمر، سهام های بورسی، سپرده بانکی، طلا، سیم کارت و.. را که نقدشونده باشند به عنوان وثیقه در سامانه توثیق استفاده کنند.

 

شما بدون مراجعه حضوری به شعب بانک صادرات و فقط با مراجعه به سایت set.bsi.ir می توانید در سامانه توثیق الکترونیکی ثبت نام کنید، البته برای ثبت نام افراد باید کد سجام داشته باشند، چک برگشتی نداشته باشند و داخل بانک صادرات ایران حساب بانکی داشته باشند.

 

هردارایی که قبلا نمی توانستید وثیقه قراردهید درسامانه ست می توانید به عنوان وثیقه انتخاب کنید و در ارائه نوع وثیقه تنوع فراوانی دارید. مراجعه حضوری و ایستادن در صف طولانی بانک در وثیقه گذاری الکترونیکی وجود ندارد و همه امور به شکل آنلاین انجام می شود. دارایی های راکد خود را به کار می گیرید و می توانید وثیقه های خود را در صورت نیاز تغییر دهید.

 

از مزایای  این سامانه حذف مشکل قبول و پذیرش ضامن است و همینطور زمان وثیقه گذاری و پیچدگی آن به کمترین زمان و حالت کاهش پیدا می کند.

 

بیشتر بخوانید: رشد فروش املاک مازاد بانک صادرات ایران در دولت سیزدهم

 

شما در سامانه ست بانک صادرات ایران انواع دارایی خود را که امکان نقدشوندگی دارند می توانید در هرکار و اموری که احتیاج به وثیقه گذاری باشد استفاده کنید و نگران ضامن و پیچدگی امور وثیقه گذاری نباشید و کاملا به صورت آنلاین تمام مراحل وثیقه گذاری را انجام دهید.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

428bb7baeb954668984b1318240c5311
5008072
همچنین بخوانید
آخرین اخبار