28 تیر 1403 - 1:02

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

حضور منطقه آزاد قشم با 36 بسته سرمایه گذاری منتخب در نخستین نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم

مدیر نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: منطقه آزاد قشم به عنوان یکی از مناطق مهم حوزه نفت، گاز و انرژی جنوب کشور با ارائه 36 بسته منتخب سرمایه گذاری در نخستین نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم حضور پررنگ دارد.

به گزارش پول نیوز، حضور منطقه آزاد قشم با 36 بسته سرمایه گذاری منتخب در نخستین نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم

صادق قاسمی با اعلام این خبر بیان داشت: جزیره قشم با برخورداری از ۱۷ میدان نفتی و گازی، دسترسی به بازار گسترده سرزمین اصلی، کشور های همسایه و کشور های خاورمیانه، دسترسی به آب های بین المللی، محل مناسبی برای سرمایه گذاری در حوزه نفت گاز، پتروشیمی و انرژی است.

قاسمی ادامه داد: از همین روی منطقه آزاد قشم با ارائه ۳۶ بسته سرمایه گذاری منتخب در نخستین همایش و نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم (IranPetrochem) با شعار حمایت از تولید دانش بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش حضور دارد.

وی تصریح کرد: با تصمیم دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی صرفا مناطق آزاد قشم، چابهار و اروند در این نمایشگاه حضور دارند؛ بنابراین گزارش، نخستین نمایشگاه و همایش بین المللی ایران پتروکم از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۶ بهمن در محل نمایشگاه بین المللی جزیره کیش با حضور نمایندگانی از مدیریت نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد و شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم و بیش از ۱۵۰ شرکت دانش بنیان و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارتخانه ها، سازمان ها و صنایع پتروشیمی و با شعار حمایت از تولید دانش بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش برگزار می شود.

ایران پتروکم نمایشگاه تخصصی پتروشیمی و صنایع وابسته است که با شیوه ای نوین و رویکردی متفاوت در حمایت از تولید دانش بنیان در صنعت پتروشیمی توسط گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار می شود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار