25 تیر 1403 - 3:13

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

ماموریت ویژه منطقه آزاد انزلی برای معرفی فرهنگ گیلان زمین (+فیلم)

مصاحبه اختصاصی مهدی کاظمیان سخنگو، مدیرکل روابط عمومی و امور بینالملل منطقه آزاد انزلی در هفدهمین نمایشگاه بینالمللی گردشگری و صنایع وابسته.

به گزارش پول نیوز، دست پر منطقه آزاد انزلی برای معرفی فرهنگ گیلان زمین (+فیلم)

کاظمیان در شروع مصاحبه با اشاره به ماموریت مناطق آزاد در این نمایشگاه گفت: یکی از ماموریت ها و کارکردهای مناطق آزاد به ویژه منطقه آزاد انزلی بحث گردشگری است و منطقه آزاد انزلی به عنوان قطب گردشگری شمال کشور شناخته می شود. منطقه آزاد انزلی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در قالب یک غرفه با معماری سنتی گیلان با فضایی به وسعت ۱۵۰ متر مربع در سالن شماره ۴۱ آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

وی افزود: این نمایشگاه از بیست و سوم لغایت بیست و ششم بهمن ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برقرار خواهد بود و مجموعه منطقه آزاد انزلی با ظرفیت های گردشگری، هنرمندان صنایع دستی و جذابیت های تفریحی ساحلی و دریایی خود در این نمایشگاه حضور فعالی دارد. منطقه آزاد انزلی در این نمایشگاه حدود ۳۰ بسته سرمایه گذاری در حوزه گردشگری عرضه کرده است که متقاضیان و سرمایه گذاران حوزه گردشگری می توانند این بسته ها را انتخاب کنند.

 

 

مدیرکل روابط عمومی منطقه آزاد انزلی درباره ماموریت ویژه این منطقه آزاد گفت: معرفی آداب، سنن، غذا و هنر گیلان زمین یکی از ماموریت های ویژه ما در غرفه منطقه آزاد انزلی است تا بتوانیم فرهنگ غنی و والای گیلان زمین را به همه ایرانیان نشان دهیم. من دوباره دعوت می کنم از همه بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی گردشگری که از غرفه منطقه آزاد انزلی در طبقه دوم سالن ۴۱ بازدید داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید:

هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته افتتاح شد (+فیلم)

 

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در فضایی به مساحت ۶۰ هزار متر مربع و در ۲۰ سالن از ۲۳ الی ۲۶ بهمن با حضور 12 کشور خارجی در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.

 

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار