25 تیر 1403 - 3:08

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

پرداخت بیش از 80 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان از سوی بانک رفاه کارگران

مدیرعامل بانک رفاه کارگران از پرداخت حدود 700 هزار فقره تسهیلات قرضالحسنه به مبلغ بیش از 80 هزار میلیارد ریال از سوی این بانک به بازنشستگان و مستمریبگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، در دولت مردمی سیزدهم خبر داد.

به گزارش پول نیوز، پرداخت بیش از 80 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان از سوی بانک رفاه کارگران

دکتر اسماعیل للـه گانی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی بانک رفاه کارگران به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، پرداخت این تسهیلات را در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی توصیف کرد و خاطرنشان کرد: در همین مدت در مجموع بالغ بر یک میلیون فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ بیش از ۳۵۴ هزار میلیارد ریال از سوی این بانک پرداخت شده است و این در حالی است که حدود ۲۲۲ هزار فقره تسهیلات نیز در قالب طرح های تسهیلاتی با اولویت بازنشستگان پرداخت شده است.

وی با اشاره به تسهیلات پرداختی به سازمان تأمین اجتماعی و حوزه سلامت کشور گفت: در این راستا حدود ۱۶۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح های رفاه کالا و خدمات، امید رفاه، رفاه دانا، کرامت، جهش مهر سلامت و… از سوی بانک رفاه کارگران پرداخت شده است.

به گفته مدیرعامل بانک رفاه کارگران، در دولت مردمی سیزدهم بالغ بر ۲۰۰ همت تسهیلات از سوی این بانک به بخش های مختلف اقتصادی پرداخت شده است.

دکتر للـه گانی تصریح کرد: بانک رفاه کارگران در همین مدت بالغ بر ۵۹۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه غیرحضوری به مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی به مبلغ بیش از ۶۲.۱۹۳ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار