22 تیر 1403 - 13:22

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

دعوت به مجمع عمومی فوقالعاده شرکت ملی صنایع مس ایران(سهامی عام)

به گزارش پول نیوز، دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

شرکت ملی صنایع مس ایران(سهامی عام)

ثبت شده به شماره ۱۵۹۵۷ وشناسه ملی ۱۰۱۰۰۵۸۲۰۵۹

به اطلاع سهامداران محترم می رساند، مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران (سهامی عام) در روز سه شنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ راس ساعت ۱۴ در محل سالن پژوهشگاه نیرو به آدرس تهران شهرک قدس (شهرک غرب) انتهای بلوار شهید دادمان بعد از زیرگذر پل یادگار امام، سالن مرکز همایش های خلیج فارس برگزار می گردد.

سهامداران گرامی می توانند از طریق سایت شرکت به نشانی WWW.NICICO.COM نسبت به مشاهدة آنلاین مجمع اقدام نمایند.

ضمناً به موجب ماده ۹۹ لایحة اصلاحی قانون تجارت و ماده ۱۹ اساسنامه شرکت، سهامداران محترمی که مایل به حضور در جلسه مجمع می باشند باید شخصاً یا وکیل یا قائم مقام قانونی اشخاص حقیقی، نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی صرف نظر از تعداد سهام خود به شرط ارائه اصل مدارک هویتی، اصل وکالت نامه (برای اشخاص حقیقی)، و معرفی نامه معتبر برای نمایندگان حقیقی (اشخاص حقوقی) به همراه اصل مدارک هویتی در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ قبل از شروع جلسه مجمع به آدرس آگهی مراجعه و برگ ورود به جلسه را دریافت نمایند.

تذکر مهم:

ارائه اصل مدارک هویتی (کارت ملی) برای تمام مراجعین از جمله نماینده یا نمایندگان حقیقی (اشخاص حقوقی) به همراه اصل معرفی نامه خود با امضای اصل و ممهور به مهر اصلی شرکت (شخص حقوقی) جهت ورود به جلسه الزامی است. بدیهی است تصویر (کپی معرفی نامه) و هیچ یک از مدارک فوق الذکر جهت حضور در مجمع مذکور قابل قبول نمی باشد.

دستورجلسه:

۱-استماع گزارش هیئت مدیره و اظهارنظرحسابرس و بازرس قانونی شرکت در خصوص افزایش سرمایه از محل سود انباشته به میزان ۳۰ درصد از مبلغ ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ به مبلغ ۷۸۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال.

۲-تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه.

۳- تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس.

۴-سایر موارد قابل طرح که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده باشد.

” هیئت مدیره “

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

63100689
4977386
همچنین بخوانید
آخرین اخبار