28 تیر 1403 - 2:57

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

فروش اجباری وسایل جانبی لوازم خانگی به مشتری در هنگام نصب ممنوع است

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: هیچ نماینده نصب لوازمخانگی ملزم به فروش وسایل جانبی به مشتری نیست و این کار تخلف به حساب میآید.

به گزارش پول نیوز، فروش اجباری وسایل جانبی لوازم خانگی به مشتری در هنگام نصب ممنوع است

اکبر پازوکی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در خصوص اخذ بی مجوز وجه نقد از مشتری هنگام نصب برخی از لوازم خانگی گفت: این موضوع اولا به ضمانت خود شرکت ها بر می گردد دقیقا باید در زمان خرید کالا اطلاع رسانی شود.

او گفت:مشتری خرید کالا باید دقت داشته باشد در زمان خرید کالا وسیله نصب، هزینه ایاب ذهاب چه مقدار است شرکت موظف است تمامی موارد را به مشتری توضیح دهد، مشتریان حتما در منزل کاغذ خرید دریافت کنند که اگر اچحافی شده بود بتوانند با مدرک و اسناد شکایت کنند.

پازوکی گفت:، چون در برخی از موارد شرکت های لوازم خانگی به نماینده نصب توصیه می کنند که نباید هزینه ای دریافت کنید متاسفانه اشخاصی که در منزل برای نصب حضور پیدا می کنند توصیه می کنند که حتما باید این دستگاه ترانس یا این نوع فیلتر آب را بزارید که تمامی این موارد تخلف است.

او گفت: نصب دستگاه لوازم خانگی به طور کلی رایگان است، ولی هزینه ایاب و ذهاب رایگان نیست، ولی برخی از شرکت های خدمات پس از فروش این هزینه را رایگان و برخی ها نه هزینه دریافت می کنند، چون جزو استاندارد گارانتی نیست.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار