2 تیر 1403 - 19:57

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

هنرنمایی دو ستاره مطرح هالیوود در یک فیلم جاسوسی

بردلی کوپر و کریستین بیل دو ستاره مطرح هالیوود در فیلم جاسوسی دوران جنگ سرد همبازی میشوند.

به گزارش پول نیوز، هنرنمایی دو ستاره مطرح هالیوود در یک فیلم جاسوسی

بردلی کوپر و کریستین بیل ده سال پس از فیلم «اخاذی آمریکایی» به کارگردانی دیوید اُ راسل، باری دیگر در پروژه ای مربوط به دوران جنگ سرد همکاری خواهند کرد.

اریک ورن سینگر، نویسنده «اخاذی آمریکایی»، فیلمنامه ای از روی رمان «بهترین دشمنان؛ آخرین جاسوسی بزرگ دوران جنگ سرد» به قلم اریک دزنهال و گاس روسو خواهد نوشت.

کارگردان و استودیوی پخش کننده این پروژه هنوز مشخص نشده، اما این احتمال وجود دارد که خود کوپر و یا اُ راسل روی صندلی کارگردانی بنشینند.

چارلز روون که «اوپنهایمر» به کارگردانی کریستوفر نولان را به تازگی در سالن های سینما داشته و با جان وو در بازسازی «قاتل» همکاری داشته یکی از تهیه کنندگان پروژه با همراهی کمپانی اطلس اینترتینمنت خواهد بود.

رمان «بهترین دشمنان» که در سال ۲٠۱۸ به چاپ رسید داستان یک مامور سیا به نام جک پلات و یک مامور کا گ ب به نام گنادی واسیلنکف را روایت می کند که روابط دوستانه ای دارند، اما در مقطعی از دوران جنگ سرد سعی می کنند یکدیگر را متقاعد کنند که به کشورشان خیانت کنند.

این زوج در پرونده برخی از مهمترین داستان های جاسوسی قرن بیستم، از جمله به دام انداختن رابرت هنسن، مامور ارشد اطلاعاتی اف بی آی که سال ها برای اتحاد جماهیر شوروی جاسوسی می کرد، درگیر بوده اند.

هنوز مشخص نیست کوپر و بیل قرار است در قالب کدام یک از دو کاراکتر جاسوس نقش آفرینی کنند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

3152186
1
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ