28 تیر 1403 - 7:59

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

مغایرت معدل قبول شدگان کنکور در دست بررسی است

زلفی گل گفت: مغایرتهای موجود در معدل قبول شدگان کنکور امسال توسط سازمان سنجش بررسی و تصمیمگیری نهایی در خصوص آنها به اطلاع مردم خواهد رسید.

به گزارش پول نیوز، مغایرت  معدل قبول شدگان کنکور در دست بررسی است

محمد علی زلفی گل امروز دوشنبه ۲۲ اسفند در حاشیه مراسم معرفی رئیس جدید دانشگاه گنبدکاووس گفت: سازمان سنجش معدل دانشجویان جدید الورود را بررسی می کند و در صورتی که معدل اعلام شده توسط داوطلب با معدل ثبت شده در آموزش و پرورش مغایرت داشته باشد برای ادامه تحصیل فرد تصمیم گیری می شود.

او افزود: اگر ادامه تحصیل فرد حقی را از افراد بعدی ضایع نکند می تواند ادامه دهد در غیر این صورت وزارت علوم نمی تواند اقدامی برای فرد انجام دهد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تلاش می کنیم سال آینده وزارت آموزش و پرورش اطلاعات داوطلبان را به موقع در اختیار ما قرار بدهد و از داوطلبان نیز می خواهیم معدل خود را دقیق اعلام کنند.

او همچنین درباره ایجاد رشته های جدید در دانشگاه ها گفت: از این پس برای ایجاد رشته های جدید طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در هر استان عمل می کنیم و رشته هایی که مشابه آن در دانشگاه ها وجود دارد دیگر ایجاد نخواهند شد.

وزیر علوم تاکید کرد: رشته های جدید دانشگاهی باید پاسخگوی سلیقه های مختلف مردم هر منطقه باشد.

در مراسم امروز دکتر ابوالفضل طهماسبی به عنوان رئیس جدید دانشگاه گنبد کاووس معرفی و از حجت الله جعفریان رئیس سابق قدردانی شد.

منبع: صدا و سیما

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار