28 تیر 1403 - 6:28

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

خدمات متمایز متناسب با مزیت‌های منطقه‌ای

دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در ادامه سفر به استان خوزستان از برخی شعب بانک مسکن استان بازدید کرد و در جریان نحوه خدمت‌رسانی به مردم این استان قرار گرفت. وی در جریان این بازدیدها بر ارایه خدمات متناسب با مزایای منطقه تاکید کرد

به گزارش پول نیوز، سید عباس حسینی در جریان این سفر در جمع کارکنان شعب مرکزی و ناحیه صنعتی ماهشهر، شعب مرکزی و توحید اهواز، شعب مرکزی و سوم خرداد خرمشهر و شعب مرکزی، اروند و بلوار طیب آبادان حاضر شد و از تلاش همکاران در ارایه خدمات مطلوب به مشتریان قدردانی کرد.

وی ضمن شنیدن مطالب کارکنان در بخش‌های مختلف و ارایه راهکارهای لازم برای حل مسایل مطرح شده؛ با مشتریان بانک مسکن به گفت‌وگو پرداخت و دغدغه‌ها و پیشنهادهای آنان را شنید.

مدیرعامل بانک مسکن در این بازدیدها بر ارایه خدمات دلسوزانه و مجدانه از سوی همکاران بانک تاکید و اظهار کرد: همکاران بانک مسکن با همه توان در راستای ارتقای خدمات، جذب مشتری و جذب منابع جدید تلاش می‌کنند که جای قدردانی دارد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای این منطقه به عنوان قطب اقتصادی کشور به ویژه در حوزه صنعت و پتروشیمی، بر استفاده ازاین ظرفیت به منظور ارتقای جایگاه بانک و تحقق جهش تولید در کشور تاکید کرد.

همچنین بخوانید  احداث شهر ساحلی در ماهشهر و بندر امام توسط بانک مسکن

گفتنی است همزمان با دیدار مدیرعامل بانک مسکن با کارکنان شعب استان خوزستان؛ اعضای هیات‌مدیره و‌برخی مدیران این بانک نیز به طور جداگانه به بازدید از سایر شعب استان پرداختند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

 رتبه
57313751 (1)
همچنین بخوانید
آخرین اخبار