28 تیر 1403 - 4:39

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

هشت محصول طلایی بانک صادرات ایران در خدمت آموزش و پرورش

به گزارش پول نیوز، در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، نگرانی های بسیاری متوجه خانواده ها و البته معلمان است. این نگرانی ها که در عرصه های گوناگون مطرح می شود، می تواند به اندازه ای گسترش یابد که به مرز بحران برسد و خاطره خوش آغاز سال تحصیلی و شرایط موجود را به اندازه ای به چالش بکشد که تحصیل و مدرسه را به معضلی دردسرساز تبدیل کند، در حالی که اگر برنامه ریزی مناسبی صورت بگیرد و سازمانهای تاثیرگذار در قالب اقدامات صورت گرفته، گره گشایی کنند، مدرسه و تحصیل می تواند به نقطه ای امن تبدیل شود.

گره گشایی در عرصه مالی

بی شک بسیاری از مسایل مربوط به دانش آموزان، اولیا و مربیان در مدارس، به حوزه مالی باز می گردد که در صورت ارایه خدمات مناسب می تواند به فرصت تبدیل شود. بانک صادرات ایران با درک درست از این حیطه تاثیرگذار، هشت محصول نوین خود را برای کمک به بهبود شرایط تحصیلی و عمل به مسوولیت‌های اجتماعی در قالب «بسته ویژه تأمین مالی مدارس» در اختیار مدیران، معلمان و کارکنان مدارس، دانش‌آموزان و اولیا قرار می‌دهد.

بسته های تاثیرگذار

بانک صادرات ایران در طول سالیان گذشته به بررسی مشکلات عرصه های مالی مشتریان پرداخته و برای مدیریت این مشکلات، راهکارهایی را تعریف کرده و به مرحله اجرا گذاشته که با استقبال قابل توجهی رو به رو شده است. بانک صادرات ایران با ارج نهادن به امر مهم آموزش و پرورش، خدمات تاثیرگذاری که توانسته رضایت بالایی را رقم بزند، به صورت بسته ای تعریف کرده و در اختیار آموزش و پرورش قرار داده است. این بانک اعلام کرده با هدف تداوم مسوولیت‌های اجتماعی خود، کمک به بهبود و ارتقای سطح کیفی آموزش و پاسخگویی به نیاز دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها و تسهیل جریان نقدینگی و تأمین مالی مدارس، در جدیدترین اقدامات، «بسته ویژه تأمین مالی مدارس» را با استفاده از ظرفیت هشت محصول از جمله «چکنو»، «سنای کسب و کار»، «سنای 2»، «سپاس سپهر»، «خرید دین با شرایط ویژه»، «بسته حقوق و مزایای معلمان و کارکنان»، «تسهیلات ویژه مدیران مدارس» و «سپهر دانش»، ارائه کرد.

همچنین بخوانید  عزم راسخ بانک صادرات ایران بر حل مشکلات جوانان (+ فیلم)

پایان نگرانی با چکنو

از آنجا که نقل و انتقال پول به وسیله اسناد مالی صورت می گیرد و مهمترین ابزار برای این مهم چک است، بانک صادرات ایران اعلام کرده بر اساس تمهیدات اتخاذ شده و خدمات قابل ارائه در این بسته، محصولات چکنو (نخستین چک امن دیجیتال نظام بانکی) به عنوان مهمترین جایگزین چک‌های کاغذی در اختیار فعالیت های مالی آغاز سال تحصیلی قرار می دهد. از آنجا که چکنو از امنیت بالایی برخوردار است و انتقال آن بسادگی صورت می گیرد، می تواند به عنوان سندی معتبر در معاملات مالی سال تحصیلی ملاک عمل قرار گیرد.

تسهیلات برای کسری ها

با نگاهی به شرایط ثبت نام و مشکلات آموزشی در مدارس دولتی، بسیاری از پدرومادرها ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس غیر انتفاعی ثبت نام کنند و چون هزینه ثبت نام برای بسیاری از خانواده ها به ویژه حقوق بگیران سنگین است،  باید شهریه ثبت نام به نوعی متفاوت تامین شود تا باعث زمینگیر شدن خانواده ها نشود. از سوی دیگر بسیاری از مدارس غیر انتقاعی برای بروز کردن و تجهیز مدارس به نقدینگی قابل توجهی نیاز دارند، به همین دلیل بانک صادرات ایران اعلام کرده سنای کسب و کار با سقف تسهیلاتی 50 میلیارد ریال، سنای2 با سقف تسهیلاتی سه میلیارد ریال و  طرح سپاس سپهر با اعطای وام قرض‌الحسنه تا سقف سه میلیارد ریال، برای اولیای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.

امنیت خرید برای دانش آموزان

از آنجا که دانش آموزان برای خرید نیازهای اولیه به نقدینگی نیاز دارند، باید نقدینگی لازم از سوی خانواده ها برای دانش آموزان تامین شود. اگر قرار باشد پول نقد در اختیار دانش آموازان قرار گیرد، خطرهای خاص خودش را دارد و اگر کارت بانکی در اختیار دانش آموزان قرار داده شود، خطرهای خاص خودش از جمله سواستفاده و هک کردن را دارد، به همین دلیل بانک صادرات ایران خرید دین با شرایط ویژه، بسته حقوق و مزایای معلمان و کارکنان و تسهیلات ویژه مدیران مدارس و همچنین محصول سپهر دانش با کارکرد ارائه کارت بانکی ویژه دانش‌آموزان با سقف نقل و انتقال و تراکنش‌های بانکداری الکترونیکی محدود هفتگی را در قالب بسته جدید خود تعریف کرده و به مرحله اجرا درآورده است.در این بسته معلمان و کارکنان مدارس نیز علاوه بر برخورداری از طرح‌های بسته حقوق و مزایای معلمان و کارکنان، از مزیت‌های طرح‌های سنای 2 و سپاس سپهر بهره‌مند خواهند شد و با شرایط آسان امکان تأمین نقدینگی مورد نیاز خود را در بانک صادرات ایران خواهند داشت.

 

 

 

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

 رتبه
خودرو
همچنین بخوانید
آخرین اخبار