3 مرداد 1403 - 4:29

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

استقلال در همه ی پست ها نیاز به بازیکن دارد

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال نه تنها در خط دفاع که در همه خطوط باید بازیکن جدید جذب کند.
حسن اشجاری در خصوص وضعیت فعلی استقلال گفت: باید زودتر تکلیف سرمربی مشخص می‌شد زیرا این احساس بوجود آمده بود که ادامه حضور نکونام در استقلال مشخص نیست. باید باشگاه سریع‌تر اطلاع‌رسانی می‌کرد تا کار سرمربی زودتر آغاز می‌شد.

به گزارش پول نیوز، وی افزود: زمانی که تکلیف سرمربی استقلال مشخص شود، باید بنا بر نیازهای او و لیستی که می‌دهد بازیکنان جدید جذب شود. سال گذشته شنیدم اختلافات وجود دارد و این مساله در نهایت منجر به عدم جذب اورونوف شد که دیدیم در قهرمانی رقیب چه تاثیری داشت. استقلال قطعا نیاز به بازیکن جدید نیاز دارد. در همه خطوط این تیم بازیکن می‌خواهد و باید بر اساس نیازهای سرمربی بازیکن جذب شود.

مدافع چپ اسبق استقلال در خصوص عملکرد بازیکنان این تیم در سمت چپ گفت: جلالی عملکرد بسیار خوبی داشته و روی ۱۰ گل تاثیر داشت. برای پست وی نیاز به یک ذخیره باکیفیت داریم. هرچند که همانطور که گفتم استقلال در همه خطوط نیاز به بازیکن دارد.

اشجاری در خصوص فصل آینده گفت: ثبات در هر تیمی جواب می‌دهد. با توجه به مشکلاتی که بوجود آمد، نکونام این حق را داشت که بگوید نفراتش جذب نشدند. در مجموع هم با توجه به اینکه نکونام سابقه سرمربیگری در استقلال را نداشته می‌توانم بگویم در اولین فصل خود عالی نتیجه گرفته است. هیچ‌کدام از مربیان استقلال در لیگ برتر در همان فصل اول قهرمان نشده‌اند.

بیشتربخوانید:

پرونده ای که فوتبال ایران را تکان می دهد

وی در پایان گفت: مجیدی در ابتدا سینوسی نتیجه گرفت و در ادامه با ثبات قهرمان شد. نکونام با توجه به حواشی بوجود آمده و ابزاری که داشت خوب نتیجه گرفت. همدلی همیشه جواب می‌دهد. تراکتور و سپاهان امسال در فصل نقل و انتقالات بیکار نخواهند بود و به نظر می‌رسد هیچ تیمی امسال برای قهرمان کار آسانی نخواهد داشت.

منبع: برنا

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

iran-air
5040116
همچنین بخوانید
آخرین اخبار