30 تیر 1403 - 17:18

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

7استان آماده افتتاح سالن سینما

معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی با اشاره به شهر‌هایی که به زودی سینمادار خواهند شد، گفت: در حال حاضر سالن‌های سینما در استان‌های سیستان و بلوچستان، اصفهان، فارس، خراسان رضوی و شمالی، آذربایجان، هرمزگان تجهیز و بهره‌برداری شدند و آماده افتتاح هستند.

به گزارش پول نیوز، به نقل از برنا قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی به سالن‌های در دست تجهیز و بهره‌برداری اشاره کرد و گفت: در راستای سیاست‌های سازمان سینمایی و افتتاح سالن‌های سینما، با هماهنگی‌ها و کار‌هایی که انجام گرفته است، چندین سالن سینما در سراسر کشور آماده افتتاح هستند، اما به دلیل تقارن با ایام انتخابات ریاست جمهوری و اینکه مدیران در استان‌ها درگیر انتخابات هستند، زمان افتتاحیه آن‌ها مشخص نیست و گاها جابه‌جا می‌شوند.

وی افزود: در همین راستا، روز چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه، سینما و آمفی تئاتر «محراب» را در شهر قم افتتاح کردیم.

آشنا تصریح کرد: سالن‌ها و آمفی تئاتر‌هایی در استان‌های سیستان و بلوچستان، اصفهان، فارس، خراسان رضوی و شمالی، آذربایجان و هرمزگان آماده و در اولویت افتتاح قرار دارند و بعد از انتخابات ریاست جمهوری این سینما‌ها افتتاح خواهند شد، اما باید با استاندار‌ها هماهنگ کنی. ما خودمان آمادگی داریم و به مرور این سالن‌ها را هم افتتاح خواهیم کرد.

تا هر زمان که هستیم خدمتگزاری می‌کنیم

معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی در مورد ادامه دار بودن ساخت و تجهیز سینما‌ها در دولت جدید نیز بیان کرد: نمی‌دانیم دولت جدید چه کسی است! اما به عنوان سازمان سینمایی دولت سیزدهم قرار گذاشته ایم تا زمانی که هستیم و کار ادامه دارد، حمایت‌ها و همراهی‌های خود را هم با بخش خصوصی و هم با بخش دولتی داشته باشیم.

آشنا تاکید کرد: انشاالله بتوانیم سینما‌ها را یکی پس از دیگری افتتاح کنیم. خوشحال می‌شویم که یک سالن به سالن‌ها اضافه شود. سازمان سینمایی فعالانه تلاش می‌کند تا وعده‌ای که در خصوص سینمادار کردن استان‌های بالای صد هزار جمعیت داده است را عملی کند

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1
1403031912594139930251974
همچنین بخوانید
آخرین اخبار