20 ژوئن 2024 - 22:05

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

اصلاح طلب ها درپی انتخاب نامزد

واعظی درباره گفت وگو با جبهه اصلاحات به منظور ائتلاف سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: هنوز خیلی به صورت رسمی گفت وگویی صورت نگرفته است اما تبادل نظرهایی به شکل پراکنده انجام می شود. چون باید سر خود فرد توافق کنیم اسامی که ما داریم و اسامی که دیگران دارند کمی متفاوت است. با آقای لاریجانی صحبت کردیم با آقای جهانگیری هم بنای بر صحبت بوده است.

اصلاح طلب ها درپی انتخاب نامزدمحمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور پیشین کشورمان، درباره گمانه زنی ها برای اعلام نامزدی او در انتخابات ریاست جمهوری گفت: خیلی از دوستان گفتند، اما خیر، نامزد نخواهم شد. به نظرم از من بهتر وجود دارد و افراد معتدلی که می آیند و یا قرار است بیایند با توجه به مشکلاتی که کشور دارد ممکن است بهتر بتوانند کار کنند.

به نقل از ایلنا، وی در پاسخ به این سوال که آیا حزب، پیشنهادی برای افراد داخل حزب و بیرون از حزب برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری داده است؟ گفت: بله، به هرحال حزب با چند نفر در داخل حزب و بیرون از آن صحبت کرده است. در داخل حزب یک مقدار بررسی صورت گرفته اما هنوز نهایی نشده، با بیرون از حزب هم صحبت هایی انجام شده و ان شاء لله سعی می کنیم تا چند روز دیگر تکلیف این موضوع روشن شود.

 

واعظی در پاسخ به این سوال که گویا حزب اعتدال و توسعه با آقای لاریجانی و جهانگیری هم صحبتی داشته است، گفت: با آقای لاریجانی صحبت کردیم با آقای جهانگیری هم بنای صحبت بوده است.

 

وی درباره جزئیات گفت وگو با لاریجانی گفت: آقای لاریجانی باید این موضوعات را بررسی کرده، ابعاد را ببینند و در نهایت تصمیم بگیرند.

 

بیشتر بخوانید:پزشکیان اولین نامزد ریاست جمهوری؟

 

واعظی در پاسخ به این سوال که آیا حزب اعتدال و توسعه در جهت ائتلاف با گروه ها و احزاب سیاسی از جمله جبهه اصلاحات رایزنی هایی داشته است، گفت: هنوز خیلی به صورت رسمی گفت وگویی صورت نگرفته است اما تبادل نظرهایی به شکل پراکنده انجام می شود. چون باید سر خود فرد توافق کنیم اسامی که ما داریم و اسامی که دیگران دارند کمی متفاوت است. بنابراین باید تا بعد از مشخص شدن بررسی صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان صبر کنیم. اما تصمیم حزب اعتدال و توسعه برای انتخاب نامزد خود باید تا آخر هفته مشخص شود.

 

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ