20 ژوئن 2024 - 21:12

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تجاوزات رژیم صهیونیستی

وزارت بهداشت غزه امروز (سه شنبه) از افزایش شمار شهدای حملات رژیم صهیونیستی به این منطقه تحت محاصره خبر داد.

تجاوزات رژیم صهیونیستیبه نقل از ایسنا، وزارت بهداشت غزه اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته مرتکب ۵ قتل عام در نوار غزه شد که در نتیجه آن ۴۶ شهید و ۱۱۰ زخمی بر جای ماند.

طبق گزارش شبکه الجزیره، این وزارتخانه در ادامه از افزایش شمار شهدای فلسطینی از هفتم اکتبر تاکنون به ۳۶ هزار و ۹۶ تن خبر داد.

 

وزارت بهداشت غزه همچنین اعلام کرد طی این مدت ۸۱ هزار و ۱۳۶ فلسطینی در نوار غزه مجروح شده اند.

 

از سوی دیگر، مدیر اجرایی هلال احمر فلسطین در غزه اعلام کرد که کادر درمان مستقیماً هدف قرار گرفته می شوند و از ابتدای جنگ تاکنون ۵۰۰ کادر درمان شهید شده اند.

 

تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه امروز وارد دویست و سی و پنجمین روز خود شده است و در حالی که جنایات دشمن علیه غیرنظامیان همچنان ادامه دارد، رزمندگان مقاومت نیز در حال ضربه زدن به ارتش این رژیم در محورهای مختلف نبرد زمینی هستند.

 

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه فردی را با حمله به شهرک های صهیونیست نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش آن ارزیابی می کنند.

 

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳ ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته ای جمعه اول دسامبر بار دیگر ازسرگرفته شد.

 

طی این مدت و به رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به اصطلاح افسانه ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی سابقه ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده اند.

 

بیشتر بخوانید:تنش بین اسراییل و مصر؟

 

به رغم سانسور شدید نظامی، رسانه های عبری هر از چند گاهی گزارش هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ