5 تیر 1403 - 21:36

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

جزئیات احداث یک تونل برای اتصال بزرگراه های شهید همدانی و شهید خرازی

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از اتمام عملیات سازه ای تونل ارتباطی بزرگراه شهید همدانی به بزرگراه شهید خرازی خبر داد.

به گزارش پول نیوز، جزئیات احداث یک تونل برای اتصال بزرگراه های شهید همدانی و شهید خرازی

مهدی صداقتی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه تونل ارتباطی بزرگراه شهید همدانی به بزرگراه شهید خرازی شامل ۲ دستگاه تونل رفت و برگشت است، افزود: مجموعه اقدامات سازه ای شامل تحکیم، ایزولاسیون و بتن ریزی نهایی در هر دو تونل شرقی و غربی به اتمام رسیده است.

وی همچنین از اتمام عملیات خاکبرداری رمپ و لوپ ها و دسترسی های این تونل خبر داد و ابراز امیدواری کرد، کار روسازی مسیر تونل تا پایان خردادماه امسال انجام شود.

وی پیشرفت عملیات اجرایی این تونل-زیرگذر و دسترسی های آن را بالغ بر ۷۵ درصد اعلام کرد و زمان بهره برداری از آن را پایان تابستان سال جاری عنوان کرد.

صداقتی همچنین در خصوص پل دوربرگردان شرق به شرق مقابل بیمارستان شریعتی ۲ به عنوان فاز دوم پروژه دسترسی بزرگراه شهید همدانی به بزرگراه شهید خرازی، گفت: کوله و ستون جبهه شمالی اجرا شده و متعاقب اعمال انحراف ترافیک انجام شده طی فروردین ماه امسال، فضای کارگاهی لازم جهت اجرای کوله و ستون جبهه جنوبی فراهم شده است.

گفتنی است؛ پروژه اتصال بزرگراه شهید همدانی به بزرگراه شهید خرازی که در منتهی علیه غربی تهران در حال اجراست، در فاز اول شامل احداث ۲ دستگاه تونل با طول ۱۲۰ متر دارای دو خط عبوری و دو پیاده رو به ازای هر تونل، احداث دسترسی های شرق به جنوب و جنوب به غرب به همراه اجرای دیوار های حائل، اصلاح هندسی مسیر های موجود و اجرای شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی است. فاز دوم پروژه به اجرای دوربرگردان مقابل بیمارستان شریعتی ۲ و تعریض زیرگذر پادگان شهیدمحمدی اختصاص دارد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

طرز تهیه قورمه سبزی با سبزی خشک
01
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ