20 ژوئن 2024 - 22:58

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

ارائه خدمات امدادی به مراسم شهدای خدمت

امدادخودروسایپا همزمان با حادثه شهدای خدمت، طرح خدمات امدادی خود را در محورهای منتهی به شهرهای محل تشییع رییس جمهور فقید و یاران همراهش به اجراء در آورد.

ارائه خدمات امدادی به مراسم شهدای خدمت

این شرکت در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود طرح خدمات امدادی به هموطنان عزیز را با استقرار ۵۹ پایگاه در مسیر های منتهی به شهر های ورزقان، مراغه، تبریز، قم، تهران، شهر ری، مشهد و بیرجند به اجرا در آورد.

همزمان با مراسم چند روزه تشییع پیکر های شهدای خدمت، شرکت امدادخودروسایپا با استقرار خودرو های امدادی، تامین و توزیع اضطراری قطعات، تجهیز ناوگان در مسیر ها و شهر های محل تشییع شهدا در کوتاه ترین زمان ممکن به مردم عزیز کشورمان، خدمات امدادی ویژه ارائه و با انجام بیش از ۷۰ درصد رفع عیب در محل خودرو های امدادخواه، شرایط جهت حضور هموطنان گرامی در مراسم ها مهیا شد.

از سوی دیگر، مراسم گرامیداشت سیدالشهدای خدمت، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و یاران باوفایش در شرکت امداد خودرو سایپا برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اردلان حسینی مدیرعامل شرکت سایپایدک و اعضای هیئت مدیره این شرکت، علی راشدی سرپرست شرکت امدادخودروسایپا و اعضای هیئت مدیره، داوود حسین زاده فرمانده بسیج گروه خودرو سازی سایپا و جمعی از مدیران و پرسنل شرکت امدادخودروسایپا برگزار شد، از مقام شامخ شهدای بزرگوار خدمت، تجلیل انجام شد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ