30 تیر 1403 - 16:01

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

صنعت پتروشیمی نوک پیکان اقتصاد کشور

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: باید از تمام ظرفیت های موجود برای توسعه و سرمایه گذاری در صنعت نفت به ویژه صنعت پتروشیمی به عنوان پیشران اقتصاد کشور استفاده کنیم و با روحیه ای مضاعف در این مسیر گام برداریم.

به گزارش پول نیوز، صنعت پتروشیمی نوک پیکان اقتصاد کشور
به نقل از نیپنا، مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مراسم یادبود هفتمین روز شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری، صنعت پتروشیمی متعهد است که مسیر توسعه و پیشرفت این صنعت را با اهتمام و روحیه ملی خود هموار کند تا با همکاری همه بخش ها و ارکان این صنعت اهداف و برنامه های این صنعت در سال جهش تولید محقق شود.

شاهمیرزایی اظهار کرد: باید از تمام ظرفیت های موجود برای توسعه و سرمایه گذاری در صنعت نفت به ویژه صنعت پتروشیمی به عنوان پیشران اقتصاد کشور استفاده کنیم و با روحیه ای مضاعف در این مسیر گام برداریم.

 

وی با بیان این که شهید رئیسی، اخلاص و خدمت به اسلام، انقلاب و ملت را همواره مورد تاکید قرار می داد، گفت: این شهید والا مقام در راه اعتلای میهن و کشور عزیزمان از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد و با مدیریت ارزشی و جهادی، فردی خستگی ناپذیر بود.

 

شاهمیرزایی ادامه داد: در مراسم تشییع خادم الرضا، مردم دین خود را به انقلاب و شهدا ادا کردند و نشان دادند که پشتیبان انقلاب و کشور در تمام ابعاد هستد.

 

بیشتر بخوانید:فرمان مدیریت مصرف انرژی در مجتمع های پتروشیمی

 

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، با اشاره به خصایص اخلاقی و اسلامی شهید رئیسی، گفت: آن شهید با اخلاص و بزرگوار مدیری در تراز انقلاب اسلامی و علوی بود، ما نیز باید از الگوهای اخلاقی و رفتاری ایشان در راه فعالیت و تلاش برای کشورمان استفاده کنیم و مسئولیت مضاعفی در این مسیر داریم.

 

مرتضی شاهمیرزایی تاکید کرد: بی شک، رسالت و آرمان های جهادگونه و «شوق خدمتگزاری» آن فقید بزرگوار، هرگز متوقف نخواهد ماند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1403031912594139930251974
+چابهار
همچنین بخوانید
آخرین اخبار