3 مرداد 1403 - 4:05

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

امروز ارز باثبات بود

طبق مشاهدات میدانی امروز از بازار غیر رسمی ارز، نرخ دلار و یورو در این بازار در حالت تعادل و ثبات قرار دارد.

به گزارش پول نیوز، امروز ارز باثبات بود

به نقل از ایسنا، ارز در بازار غیر رسمی امروز (ششم خرداد) در وضعیت ثبات با اندکی نوسان نسبت به روزهای گذشته معامله شد.

 

بر اساس مشاهدات میدانی خبرنگار ایسنا از بازار غیر رسمی ارز، دلار در محدوده قیمیتی خرید و فروش ۵۷ تا ۵۸ هزار تومان قرار دارد. به طوری که دلالان و فروشندگان غیر رسمی دلار را با نرخ ۵۷ هزار تومان خریداری و با نرخ ۵۸ هزار تومان می فروشند.

 

علاوه بر این، یورو در این بازار با قیمت ۶۲ هزار تومان از سوی دلالان خریداری و با مبلغ ۶۳ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

 

بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.

 

نرخ ارز در مرکز مبادله چقدر است؟

گفتنی است؛ امروز ارز در بازار رسمی مرکز مبادله ارز و طلای ایران برای اسکناس دلار با مبلغ ۴۴ هزار و ۹۱۶ تومان، برای اسکناس یورو با مبلغ ۴۸ هزار ۷۴۰ تومان و برای اسکناس درهم با نرخ ۱۲ هزار و ۳۲۰ تومان به فروش رسید. 

 

همچنین حواله دلار با مبلغ ۴۱ هزار و ۹۳۸ تومان، حواله یورو با مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۹ تومان و حواله درهم امارات با نرخ ۱۱ هزار و ۴۱۹ تومان عرضه شد.

 

در پایان باید اشاره داشت پس از وقوع حادثه تاسف بار هوایی در هفته گذشته که منجر به شهادت رئیس جمهور و همراهانش شد، بازار غیر رسمی ارز تا شب حادثه روند صعودی بالایی را طی کرد و حتی دلار به مرز ۶۲ هزار تومان رسید، اما از روز بعد نرخ دلار در این بازار با روند کاهشی به حالت تعادل و نرخ روزهای قبل خود بازگشت.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

iran-air
5040116
همچنین بخوانید
آخرین اخبار