30 تیر 1403 - 16:24

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

اعتراف مقام رژیم صهیونیستی: نمی توان به سادگی تونل های غزه را از بین برد

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی اعتراف کرد که تخریب تونل های غزه کار سختی است و این رژیم نمی تواند به سادگی آنها را از بین ببرد.

به گزارش پول نیوز، اعتراف مقام رژیم صهیونیستی: نمی توان به سادگی تونل های غزه را از بین برد

به نقل از الجزیره، هرتزی هالوی گفت: در جنگی برای تخریب تونل هایی هستیم که طی چندین سال حفر شدند و در یک ماه نمی توان این تونل ها را از بین برد.

رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی، افزود: ما به دنبال استرداد زنده اسرا و انتقال اجساد اسرای کشته شده به (رژیم) اسرائیل هستیم.

وی اضافه کرد: ما حاضریم برای استرداد اجساد اسرای کشته شده در غزه و دفن آن ها در اسرائیل دست به عملیاتی خطرناک و پیچیده بزنیم و این از ارزش زیادی برخوردار است.

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه روز بیشتر در بحران های داخلی و خارجی خود فرو می رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل عام، ویرانی، جنایت های جنگی، نقض قوانین بین المللی، بمباران نهاد های امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به خاطر ارتکاب جنایت های آشکار در غزه، از دست داده است.

منبع:ایرنا

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1403031912594139930251974
+چابهار
همچنین بخوانید
آخرین اخبار