30 تیر 1403 - 16:05

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

حمایت شخص رئیسی باعث انعقاد قرارداد شهرداری تهران با چین شد

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران از موهبت مدیریت آقای رئیسی بهره مند و با حمایت وی کار های بزرگی انجام شد.

به گزارش پول نیوز، حمایت شخص رئیسی باعث انعقاد قرارداد شهرداری تهران با چین شد

احمد صادقی با اشاره به قرارداد شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل عمومی با کشور چین اظهار کرد: در دولت سیزدهم، با حضور رئیس جمهور پرتلاش مان آقای رئیسی، اتفاقات خوبی در حوزه مدیریت شهری همه شهر ها از جمله تهران، رقم خورد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بنده زمانی مسئولیت دبیرخانه شورای عالی استان ها را داشتم، در جریان هستم که دولت در ادای تعهدات خود به مدیریت شهری، اقدامات بسیار خوب، تکرار نشدنی و بی سابقه ای را آغاز کرد؛ به عنوان مثال به خاطر دارم که آقای رئیسی اوایل آغاز به کار دولت سیزدهم، موضوع عوارض آلایندگی ها که سالیان سال به شهر های ذیل این قانون از جمله اهواز و آبادان، پرداخته نمی شد در دستور کار قرار داد و پرداخت آن ها انجام شد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: شهرداری تهران از موهبت مدیریت آقای رئیسی بهره مند و با حمایت وی کار های بزرگی انجام شد که می توان به توسعه حمل و نقل عمومی و قرارداد بزرگ حمل و نقل تهران با چین اشاره کرد؛ در این راستا وزارت صمت، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی مأموریت پیدا کردند که در حوزه حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران کمک کنند.

وی گفت: در موضوع عقد قرارداد حمل و نقل عمومی با چین نیز همه دست اندرکاران اقتصادی می دانند که اگر نظارت و همراهی دولت، همراهی وزارت اقتصاد، وزارت صمت و بانک مرکزی نبود، نمی شد چنین قراردادی را منعقد کرد و به تدریج شاهد ورود نخستین محموله های حمل و نقلی به کشورمان در سال جاری خواهیم بود؛ این نویدی است که امروز به پشتوانه حمایت های آقای رئیسی می توانیم به مردم شهر تهران بدهیم.

صادقی خاطرنشان کرد: شاید با شهادت آقای رئیسی نگرانی هایی هم درباره روند اجرای کار ایجاد شود، اما فصل الخطاب کار ما، مقام معظم رهبری است؛ ایشان اخیرا فرمودند که ملت ایران نگران و دلواپس نباشند، هیچ اختلالی در کار کشور به وجود نمی آید؛ علاوه بر این به نظر می رسد که الگوی حمایتی آقای رئیسی سرلوحه دولت فعلی و دولت بعدی خواهد بود، زیرا آن ها نیز دغدغه خدمت به مردم را دارند.

وی گفت: فعالیت های اجرای قرارداد چین آغاز و حمایت های لازم از آن انجام شده است، اما نه فقط در موضوع قرارداد چین بلکه در هر موضوع دیگری، ممانعت از خدمت گذاری به مردم قطعا عناد با مردم است و عناد با مردم دشمنی با کشور است.

منبع: تسنیم

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1403031912594139930251974
+چابهار
همچنین بخوانید
آخرین اخبار