5 تیر 1403 - 22:57

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

جریمه دو برابری مالیات برای بانک های بی توجه به پرداخت تسهیلات ساخت

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: جریمه دو برابری مالیاتی برای بانک هایی که به پرداخت تسهیلات ساخت بی توجهی می کنند در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش پول نیوز، جریمه دو برابری مالیات برای بانک های بی توجه به پرداخت تسهیلات ساخت

ارسلان مالکی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه در حال حاضر روند پرداخت تسهیلات توسط برخی از بانک ها مناسب نبوده و ما همچنان شاهد همکاری کم رنگ برخی از بانک ها در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن هستیم، گفت: تمامی مسئولان در حوزه مسکن به ویژه در شورای عالی مسکن بر اهمیت پرداخت تسهیلات تاکید داشته اند و این موضوع همواره مورد تاکید تمامی بخش ها بوده است.

وی افزود: باید تمامی بانک ها حداقل ۲۰ درصد از سهم تسهیلاتی خود را به بخش مسکن اختصاص دهند، اما متاسفانه به این موضوع بی توجهی می شود.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اظهار کرد: باید تمامی دستگاه ها به این امر توجه کنند تا شاهد بهبود و تقویت تولید ساخت مسکن در تمامی بخش های مسکن باشیم.

او اظهار کرد: طبق آخرین آمار ها سهم ۱۸ بانک از پرداخت تسهیلات ساخت مسکن صفر بوده و در این بخش طبق قانون جهش تولید مسکن به هیچ عنوان نباید کوتاهی صورت گیرد چراکه اگر این کوتاهی ها ادامه یابد با آن ها برخورد شده و جریمه مالیاتی سنگینی در پی دارد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

طرز تهیه قورمه سبزی با سبزی خشک
01
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ