2 تیر 1403 - 20:20

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تمهیدات ترافیکی پایان هفته در محورهای شریانی کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: با توجه به افزایش حجم جابجایی در شهرهای قم و مشهد، تمهیدات ترافیکی برای این شهرها در نظر گرفته می شود.

به گزارش پول نیوز، تمهیدات ترافیکی پایان هفته در محورهای شریانی کشور

ایمان محرابی نیا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور با بیان اینکه ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو گزارش شده است، گفت: تردد روان در محور های فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه با توجه به هشدار های هواشناسی صادر شده در محور های شمالی شاهد بارش باران هستیم گفت: مسافران از تردد های غیر ضروری بدون تجهیزات در این محور ها پرهیز کنند.

وی در خصوص آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محور ها هم گفت: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده های ینگی امام، پل کردان و حسین آباد و حدفاصل محمد شهر تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل شهرک جهان نما تا پل کلاک و محدوده مهرویلا را شاهد هستیم.

محرابی نیا بیان کرد: ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – ساوه محدوده های احمد آباد مستوفی و رضوی آباد و ترافیک سنگین در محور تهران – فشم و بلعکس محدوده کمرخانی گزارش شده است.

وی در خصوصآخرین وضعیت جوی در محور های مختلف هم گفت: بارش باران در برخی از محور های استان های تهران، قم، البرز، قزوین، مازندران، گیلان، گلستان، سمنان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، زنجان، همدان، لرستان و مرکزی را شاهد هستیم.

وی یادآور شد: با توجه به مراسم تشییع پیکر شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در تمامی محور های شریانی و فرعی نیرو های راهداری آماده باش هستند و برای پایان هفته در این محور ها هم تمهیدات ترافیکی در نظر گرفته شده است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1657021049182a
3152186
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ