20 ژوئن 2024 - 21:54

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بیمه سامان محصولات خود را به بازدیدکنندگان خارجی نمایشگاه حمل و نقل معرفی می کند

محصولات متنوع شرکت بیمه سامان دریازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی در معرض دید هیات ها و نماینده های تجاری و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی در این نمایشگاه قرارگرفت.

بیمه سامان محصولات خود را به بازدیدکنندگان خارجی نمایشگاه حمل و نقل معرفی می کند

به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، نمایشگاه حمل و نقل ریلی یکی از مهم ترین رویداد های صنعت حمل و نقل و راه آهن بوده که هر ساله با حضور شرکت ها، تولیدکنندگان، تامین کنندگان و فعالان این صنایع برگزار می شود.

دریازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و ۵ شرکت خارجی از کشور های چین، روسیه، هند و آذربایجان حضور دارند.

همچنین در نمایشگاه امسال بیش از ۶٠ هیات و نماینده تجاری و بازدیدکنندگان از ۱۴ کشور خارجی شامل چین، روسیه، ترکیه، هند، قزاقستان، ازبکستان، ویتنام، پاکستان، تاجیکستان، قرقیزستان، آذربایجان، ترکمنستان، امارات و عربستان حضور دارند.

هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه، ارتقای سطح دانش فنی و علمی در زمینه حمل و نقل ریلی، ارائه راهکار های نوین برای بهبود خدمات حمل و نقل عمومی و باری، معرفی تجهیزات وفناوری های پیشرفته در صنعت راه آهن، ارتقای کیفیت و ایمنی خدمات حمل و نقل، جذب سرمایه گذاری و افزایش همکاری های بین المللی در زمینه حمل و نقل ریلی است.

شرکت بیمه سامان، با حضور فعال در یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، سعی در شناسایی نیاز های بازار، ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و تامین کنندگان تجهیزات حمل و نقل ریلی دارد.

شرکت بیمه سامان در سالن ۱۰-۱۱ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ازساعت ۸ صبح تا ۱۵ میزبان بازدیدکنندگان وعلاقه مندان است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ