20 ژوئن 2024 - 22:27

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

استقبال گسترده از خدمات بانک پارسیان در نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۳

بانک پارسیان به صورت فعال در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی تحت عنوان (ایران هلث ۱۴۰۳)، حضور یافت و آخرین خدمات، دستاوردها و محصولات کارآمد خود را به نمایش گذاشت.

استقبال گسترده از خدمات بانک پارسیان در نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۳

این بانک با برپایی غرفه در سالن ۳۸ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، همراه با کادری متشکل از مدیران و کارشناسان متخصص در حوزه های اعتباری، بانکداری شرکتی، شعب، روابط عمومی و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در طول دوره برگزاری این نمایشگاه حضوری فعال دارد.

بانک پارسیان به عنوان یکی از دغدغه مندان رونق حوزه سلامت، باهدف توسعه روابط و همکاری های مشترک و تعامل سازنده با فعالان، صاحبان و مدیران صنعت سلامت کشور، با ایجاد بستر و ارائه ابزار های مالی و بانکی جدید؛ آخرین خدمات و محصولات، ظرفیت ها، دستاورد ها و توانمندی های خود را معرفی نموده است.

طی دو روز از برپایی این نمایشگاه، غرفه پارسیان موردتوجه و بازدید مسئولین، مدیران و صاحب نظران حوزه سلامت کشور قرار گرفت و شاهد بازدید های متعددی بود. کارشناسان بانک ضمن مذاکره با مدیران و نمایندگان شرکت های مستقر در نمایشگاه نسبت به نیازسنجی مشتریان جدید جهت ارائه خدمات متنوع به ایشان اقدام و آخرین برنامه ها و دستاورد های بانک پارسیان را معرفی می کنند.

گفتنی است؛ بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و ‏داروئی (ایران هلث ۱۴۰۳) از ‏‏۲۹ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و با حضور کثیری از تولیدکنندگان خارجی و داخلی، شرکت های دانش بنیان و متخصصان این حوزه برگزار شد که تا ۱ خردادماه ادامه دارد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ