30 تیر 1403 - 15:14

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

پیام تسلیت مدیرعامل بانک پارسیان در پی شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان

مدیرعامل بانک پارسیان با انتشار پیامی شهادت رئیس جمهور مردمی حضرت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.

به گزارش پول نیوز، پیام تسلیت مدیرعامل بانک پارسیان در پی شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان

متن پیام دکتر جواد شکرخواه بدین شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

خبر تلخ شهادت حضرت آیت اله رئیسی، رئیس جمهور مردمی و محترم و همراهان ایشان در حین خدمت و انجام وظیفه، در روز ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) موجب تأثر و تألم شدید شد.

آیت الله رئیسی همواره دغدغه خدمت به مردم را داشتند و عمر بابرکت خویش را درراه خدمت به آرمان ها و اهداف مقدس انقلاب، جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران صرف نمودند و در همین راه مقدس جان برکف گذاشتند. خدمات و توفیقات ایشان در منظر و نگاه مردم همیشه به یادگار خواهد ماند.

شهادت غم انگیز و مظلومانه رئیس جمهور عزیز و مردمی ملت ایران و همرانشان حضرت آیت الله سید محمدعلی آل هاشم امام جمعه محبوب تبریز، دکتر حسین امیر عبدالهیان وزیر جهادی امور خارجه، دکتر مالک رحمتی استاندار انقلابی آذربایجان شرقی و سایر همراهان را به محضر رهبر معظم انقلاب، هیات محترم دولت، همه ی مردم شریف ایران و خانواده محترم جان باختگان تسلیت عرض می کنم و برای درگذشتگان رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای خانواده ایشان صبر و بردباری مسألت دارم

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

+چابهار
 ساختمان
همچنین بخوانید
آخرین اخبار