30 تیر 1403 - 16:34

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران در سوگ رئیس جمهور شهید

​مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران با برپایی مراسمی در نمازخانه برج سپهر این بانک در رثای رئیس جمهور شهید به سوگ نشستند.

به گزارش پول نیوز، مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران در سوگ رئیس جمهور شهید

همزمان با شهادت جانسوز خادم الرضا علیه السلام، رئیس جمهور مردمی و خستگی ناپذیر، آیت الله سیدابراهیم رئیسی، آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده، ولی فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و سایر همراهان شهید، مراسم ویژه ای با حضور محسن سیفی مدیرعامل بانک صادرات ایران، یاسر مرادی و مهدی اقبالی راد اعضای هیئت مدیره و سایر مدیران ارشد بانک صادرات ایران در نمازخانه برج سپهر این بانک برگزار شد.

در این مراسم که با استقبال گسترده کارکنان بانک در غم از دست دادن رئیس جمهور مردمی و دلسوز همراه بود، حجت الاسلام علی سعیدیان با سخنانی پیرامون ابعاد شخصیتی رئیس جمهور شهید آیت اله سید ابراهیم رئیسی و همچنین جایگاه ویژه امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام در غنا بخشیدن به فرهنگ غنی مکتب انسان ساز تشیع، ویژگی اصلی مردم ایران را استقلال طلبی عنوان کرد و تحریم های ظالمانه غرب علیه مردم مظلوم ایران را از جمله راهبرد های ننگین آن ها برای فشار بر مردم ایران دانست.

این مراسم با قرائت آیات نورانی قرآن کریم توسط حسین فردی، قاری ممتاز و بین المللی کشورمان همراه بود و با مرثیه سرایی حاج محمد کریمی به اتمام رسید.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1403031912594139930251974
+چابهار
همچنین بخوانید
آخرین اخبار