2 تیر 1403 - 20:24

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

مشعل آهن اسفنجی اردبیل تا پایان امسال روشن شود

رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: تلاش این سازمان، حمایت از مجموعه ایریتک و ارتقای جایگاه این شرکت است.

به گزارش پول نیوز، مشعل آهن اسفنجی اردبیل تا پایان امسال روشن شود

به گزارش واحد خبر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، محمدرضا موثقی نیا در نشست با سهامداران و مدیرعامل شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) گفت: جایگاه ایریتک با توجه به ظرفیت های مناسب فنی مهندسی و سطح ارتباط با شرکت های فناوری بین المللی، برای ایمیدرو مهم است و از توسعه این شرکت پشتیبانی می کند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: در حال حاضر، نظام مدیریت پروژه در شرکت ایریتک با مشکلاتی مواجه است و باید در این بخش، بازنگری صورت گیرد. از سوی دیگر، مجریان طرح های زیرمجموعه ایریتک نیز باید به صورت مجدانه، مطالبات و نیاز های طرح ها را از نهاد های مربوطه پیگیری کنند و مانع کندی پیشرفت طرح ها شوند.

برنامه افزایش سرمایه شرکت ایریتک

رئیس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به اینکه افزایش سرمایه شرکت ایریتک در حال انجام است، بیان داشت: این مهم اجرای طرح ها را به سطح مناسبی می رساند.

وی تاکید کرد: بهره برداری به موقع طرح احیای مستقیم اردبیل مورد تاکید دولت است و مسئولان این طرح باید تلاش خود را برای افزایش پیشرفت آن بیشتر کنند به طوری که تا پایان امسال، روشن شدن مشعل ها را شاهد باشیم و تا پایان خرداد ۱۴۰۴ نیز این طرح، به تولید محصول برسد.

وی افزود: در این راستا، توجه به موضوعاتی همچون فرآیند خرید، نظام حقوق و پرداخت، الزامات بانکی و مالی اهمیت خاصی دارد. هرجا نیاز به دریافت اختیارات از مجمع باشد، ایمیدرو آمادگی همکاری دارد. مجموعه این اقدامات باید به گونه ای انجام شود تا پیمانکاران با انگیزه بیشتر طرح ها را پیش برند.

موثقی نیا درباره وضعیت پیشرفت طرح احیای مستقیم اردبیل گفت: عملیات اجرایی این طرح در دی ۱۴۰۰ آغاز شده و اکنون ۵۴ درصد پیشرفت دارد. سرمایه گذاری ارزی و ریالی این طرح به ترتیب ۱۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو و یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1657021049182a
3152186
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ