5 تیر 1403 - 23:15

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

افزایش ۱۲۰ درصدی سود قابل تخصیص صندوق ذخیره فرهنگیان

براساس مصوبه هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، سود ۳۵هزارمیلیارد ریالی صندوق در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ به اعضای صندوق ذخیره تخصیص داده خواهد شد.

به گزارش پول نیوز، افزایش ۱۲۰ درصدی سود قابل تخصیص صندوق ذخیره فرهنگیان

برای نخستین بار در طول تاریخ فعالیت صندوق دخیره فرهنگیان، سود خالص صندوق در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ مبلغ ۴۹ هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال بوده که از این مبلغ، ۳۵ هزارمیلیارد ریال به فرهنگیان عضو صندوق تخصیص داده می شود. این مقدار نسبت به دوره مالی مشابه سال ۱۴۰۱ حدود ۱۲۰ درصد افزایش نشان می دهد.

تصویب صورت های مالی صندوق در مجمع

مجمع سالیانه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ صندوق ذخیره فرهنگیان با حضور اعضای هیات امنا، هیات مدیره و مدیرعامل صندوق و به ریاست صحرایی وزیر آموزش و پرورش و رئیس هیات امنا برگزار شد و صورت های مالی صندوق نیز به تصویب رسید.

تاکید وزیر بر توجه به منزلت و معیشت فرهنگیان صحرایی وزیر آموزش و پرورش و رئیس هیات امنای صندوق در جلسه مجمع، از تلاش و همت کارگران، کارمندان و تیم مدیریتی در سطوح گوناگون صندوق که در سودآوری مجموعه صندوق در سال مالی منتهی به شهریور ۱۴۰۲ نقش آفرینی نمودند تشکر نمود و تاکید کرد: وظیفه همه ما در مجموعه صندوق خلق ثروت برای فرهنگیان عزیز و ارج نهادن به منزلت و توجه به معیشت صاحبان اصلی صندوق یعنی معلمان است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

طرز تهیه قورمه سبزی با سبزی خشک
01
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ