5 تیر 1403 - 23:01

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تجلیل از چهره ماندگار روابط عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات

دومین آئین تجلیل از پیشکسوتان و همکاران اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با تجلیل از احمد کمالی مقدم، چهره ماندگار روابط عمومی در مجموعه فرهنگی محمد علی مفرح برگزار شد.

به گزارش پول نیوز، تجلیل از چهره ماندگار روابط عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات

به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد این بانک در نشستی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، از رؤسا، مدیران، معاونان، کارشناسان و همکاران پیشکسوت و کارکنان شاغل اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران به پاس سال ها خدمت در مسیر کمک به تعالی سازمانی و نشان دادن چهره برجسته و تأثیرگذار این بانک در همراهی با مردم و پشتیبانی از اقتصاد کشور قدردانی کردند و از احمد کمالی مقدم، رئیس اسبق اداره کل روابط عمومی بانک به عنوان چهره ماندگار روابط عمومی تجلیل شد.

محسن سیفی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در این مراسم که با حضور مدیران و همکاران اداره کل روابط عمومی و خانواده های آن ها نیز همراه بود، به تبیین نقش و اهمیت روابط عمومی در معرفی دقیق موفقیت ها و تلاش های انجام شده و چهره واقعی و اثرگذار بانک در اقتصاد کشور و همچنین پاسداری از ارزش های فرهنگ سازمانی بانک صادرات ایران پرداخت و از زحمات همکاران پیشکسوت و فعلی بانک در این اداره کل تشکر کرد.

او با تشریح موفقیت های تیم مدیریتی جدید در افزایش سرمایه بانک، ارتقای سخت افزاری و نرم افزاری در بخش های مختلف فناوری اطلاعات بانک و کسب جایگاه برتر در زمینه منابع، به تشریح چشم انداز مسیر بانک پرداخت و خواستار استفاده از تجربیات تمامی پیشکسوتان روابط عمومی در معرفی توفیقات به دست آمده و ارتقای جایگاه و برند بانک در جامعه شد.

احمد کمالی مقدم نیز در سخنانی تغییرات سریع در فرآیند های بانکداری از جمله نقش و جایگاه محصولات روزآمد و نرم افزار های بانکی در اقناع و جذب مخاطبان و مشتریان را مورد توجه قرار داد و خواستار تلاش بیش از پیش همکاران برای معرفی محصولات و دستاورد های بانک شد.

احمد کمالی مقدم از جمله مدیران تحول گرا، محبوب و دارای مقبولیت سازمانی در ارکان ستادی بانک صادرات ایران بود که نقش مهمی در مدت تقریبا ۵ سال سابقه حرفه ای خود طی سال های ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۵ در سمت معاونت و ریاست اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران بر عهده داشت و منشاء تحولات و اقدامات مهمی در این اداره کل بوده است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

طرز تهیه قورمه سبزی با سبزی خشک
01
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ