30 تیر 1403 - 16:21

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

ثبت نام آسان خودروهای برقی وارداتی با حساب وکالتی بانک صادرات ایران

مشتریان محترم بانک صادرات ایران می توانند برای ثبت نام در سامانه یکپارچه خرید خودروهای برقی وارداتی، به صورت غیرحضوری حساب های خود را وکالتی کنند.

به گزارش پول نیوز،  

به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک همزمان با آغاز ثبت نام و فروش خودرو های برقی وارداتی در سامانه یکپارچه عرضه خودرو های وارداتی، برای وکالتی کردن حساب و شروع فرآیند ثبت نام به صورت غیرحضوری، اعلام آمادگی کرد.

متقاضیان گرامی می توانند از روز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت تا ساعت ١٣:٠٠ روز چهارشنبه ۲ خردادماه ۱۴۰۳ به صورت غیرحضوری با مراجعه به نشانی اینترنتی https://vekalati.bsi.ir​ حساب خود را با رعایت حداقل مانده حساب یک میلیارد ریال معادل یکصدمیلیون تومان وکالتی کنند.

مشتریان واجد شرایط می توانند از روز یک شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه تا ساعت ٢٣:۵٩ روز شنبه ۵ خردادماه ۱۴۰۳ نسبت به ثبت نام و انتخاب یک اولویت از سبد محصولات اعلامی اقدام کنند.

فرآیند عرضه خودرو های برقی وارداتی شامل ۳ مرحله است: مرحله اول: بلوکه نمودن مبلغ یک میلیارد ریال در یکی از حساب های خود در بانک صادرات ایران به صورت غیرحضوری از طریق نشانی اینترنتی https://vekalati.bsi.ir​ و ثبت نام در سامانه خودرو های برقی؛ مرحله دوم: اولویت بندی و ارسال اطلاعات متقاضیان به شرکت های عرضه کننده خودرو برقی؛ مرحله سوم: ارسال دعوتنامه از سوی عرضه کنندگان و عقد قرارداد با خریداران. ​

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1403031912594139930251974
+چابهار
همچنین بخوانید
آخرین اخبار