5 تیر 1403 - 22:49

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

سپ سکوی اول شاخص سهم مبلغی تراکنش ها را کسب کرد

براساس جدیدترین گزارش اقتصادی شاپرک، شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در شاخص سهم مبلغی تراکنش ها در فروردین ۱۴۰۳ جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.

به گزارش پول نیوز، سپ سکوی اول شاخص سهم مبلغی تراکنش ها را کسب کرد

گزارش اقتصادی شاپرک از فروردین ۱۴۰۳ اوایل اردیبهشت ماه منتشر شد و طبق آن، شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در شاخص سهم مبلغی تراکنش ها با سهم ۲۱.۵ درصدی از مبلغ تراکنش ها بیشترین سهم را به خود اختصاص داده و صدرنشین این بخش شده است. شرکت به پرداخت ملت با کسب ۱۹.۶۴ درصد، دومین شرکت بازار در شاخص سهم مبلغی تراکنش هاست و اختلاف سهم مبلغی این دو شرکت حدود ۱.۸۶ درصد عنوان شده است. به پرداخت ملت در اسفندماه در این شاخص رتبه اول را داشت و به این ترتیب در فروردین ماه امسال سپ با اختلاف حدود ۲ درصدی توانسته به رتبه اول دست یابد.

این در حالی است که بر اساس گزارش اقتصادی شاپرک از اسفند ۱۴۰۲ شرکت به پرداخت ملت مقام اول در شاخص سهم مبلغی تراکنش ها را داشته است.

سهم مبلغی تراکنش های هر یک از شرکت های PSP از بازار ابزار های پذیرش برای دو ماه متوالی اسفند ۱۴۰۲و فروردین ۱۴۰۳ در جدول زیر ارائه شده است. در این ماه شرکت پرداخت الکترونیک سامان با پوشش ۱۸.۷۵ درصدی از مبالغ بازار کارت خوان فروشگاهی و ۳۴.۵۴ درصدی از ابزار پذیرش اینترنتی بالاترین سهم را در اختیار خود دارد. شرکت به پرداخت ملت نیز در فروردین ماه سال جاری از مبالغ پذیرش موبایلی با پوشش ۴۸.۰۹ درصد بالاترین سهم را به خود اختصاص داده است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

طرز تهیه قورمه سبزی با سبزی خشک
01
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ