27 تیر 1403 - 13:22

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

۱۸ هزار گروه دانش آموزی داریم/ تحویل ۷ هزار مدرسه در دولت سیزدهم

مراد صحرایی گفت: در دولت سیزدهم ۷ هزار مدرسه به جامعه تحویل داده شده است.

به گزارش پول نیوز، ۱۸ هزار گروه دانش آموزی داریم/ تحویل ۷ هزار مدرسه در دولت سیزدهم

رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش گفت: موضوعی که ما را گرد هم آورده تقویت مدارس است. بی هیچ تردیدی تقویت مدارس زمینه ساز تقویت ایرانی قوی است. دانش آموزان و کودکان امروز، سکان داران فردای کشور هستند به همین علت باید مدارس کشور را تقویت کنیم.

وی افزود: در دولت سیزدهم ۷ هزار مدرسه به جامعه تحویل داده شده است.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: آموزش و پرورش محصول فقط امروز نیست بلکه در آینده نتیجه آن را خواهیم دید و باعث ایرانی قوی می شود.

او با بیان اینکه کار معلمی مهم تر از مرزداری است، ادامه داد: مرز ها یک ساحت هستند، اما امروز سلاح ها در مرز ها نیست بلکه در مغز ها است. معلمان مغز های دانش آموزان را در دست دارند و مرزداران آینده کشور را تربیت می کنند.

او ادامه داد: سند تحول بنیادین به معلمان جهادی توجه کرده است. ۱۸ هزار گروه دانش آموزی داریم و این بدین معنا است که دانش آموزان به جهادگری علاقه مند و در حال تمرین جهادگری هستند.

رضا مراد صحرایی گفت: در سند تحول بنیادین به ۴۰ ویژگی جهادی دانش آموزان اشاره شده که چند ویژگی آن ایثارگری، خودباوری و خویشتنداری است.

وی افزود: سند تحول بنیادین به ما می آموزد که دانش آموزان به گونه ای باید تربیت شوند که الگو شوند. نوجوانان تاریخ ما شادی خود را در شادی دیگران می بینند و اگر دانش آموزان ما به درک برسند در مسیر اولیاء خدا قرار می گیرند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

90423_648
5037991
همچنین بخوانید
آخرین اخبار